PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ebaydan yeni aldim bozuk cikdi geri iade...

choban
08 Mart 2016, 21:49
ebaydan sifir mal aldim geldigi gün bozuk cikdi alet acilmiyor ayni gün satici ile iletisime gecdim satici aldigim mali kenidsine deilde firmaya yollamami söylüyor bende kendisine yani aldigim kisiye geri verme taraftariyim ne diye üretici firmaa ile ugrasayim diyorum bu islerde prosödür nedir dogru yol nedir benim tabiyi tercihim geri yollamak ...

garip_38
08 Mart 2016, 22:29
direk aldigin yere yolla birde ne aldin yazsaydin kardes..

choban
08 Mart 2016, 23:36
pardon kusura bakma 182042789662

fuk_18
08 Mart 2016, 23:55
saticida hic bir sekilde güven yok bewertunglari az bundan sonra yuksek kisiler ile is yapmani tavsiye ederim.ve adam zaten altta yazmis

Widerrufsbelehrung
Rücknahmebedingungen: Weitere Angaben
Der Verkäufer nimmt diesen Artikel nicht zurück.

birde urun 200 euro satürnde 3 5 kar etcem diye degmezdi bence simdi bunla ugrasmaya

choban
09 Mart 2016, 00:05
orada 14 gün icinde geri yollaya bilirsinizde yaziyor ne yapayim ben simdi...

sls
09 Mart 2016, 01:52
"Übersicht Ihrer Käufe" yazan yerde "diesen Artikel zurückgeben" yazısına tıkla neden olarak "Der Artikel funktioniert nicht oder defekt" şıkkını seç ve oradan devam et. Eğer parayı Paypal ile ödediysen garanti geriye alırsin.
Senin muhatabın üretici şirket değil satıcı!

choban
09 Mart 2016, 02:03
paypalla ödedim

-BOZKURTLU-
09 Mart 2016, 02:28
slm,
hic canini sikma parani geri alirsin.
benimde öyle bir sey basima geldi ebayde,mal bozuk cikti,bende senin gibi paypal üzeri ödemistim,
aldigim adama email gönderdim ebay üzeri,adam itiraz etsede,yok mal saglamdi calisiyordu falan filan,
3 defa emaillestim baktim olmayacak ebaye sikayet ettim,durumu olayi anlattim,ebay 3gün icinde paraniz kontonuzda olacak diye email geldi
hemen paypal,a param geldi.
yani illaki saticiylan irtibata gec ebay üzeri email at baktin gördün olmuyor ebay,e sikayet et durumu anlat,paypal üzeri ödedigini.

fuk_18
09 Mart 2016, 02:35
14 gun icinde yolla yaziyor da asagidada geri almayacak yaziyor hangisine inanalim

-BOZKURTLU-
09 Mart 2016, 02:49
slm,
fuk_18 Arkadas yazmayacaktim ama yinede senin yazilarina karsi cevap olarak yaziyorum bilgine
basina gelmeyen bir hadiseyi kimse bilemez cevap veremez
bak cevabi aynen basta sls Arkadas yazmis aynen o sekil olacak ne yazmis iyi oku
mecbur satici mali geri almaya bilgine ne olursa olsun grund oldugu müddetce....
( "Übersicht Ihrer Käufe" yazan yerde "diesen Artikel zurückgeben" yazısına tıkla neden olarak "Der Artikel funktioniert nicht oder defekt" şıkkını seç ve oradan devam et. Eğer parayı Paypal ile ödediysen garanti geriye alırsin.
Senin muhatabın üretici şirket değil satıcı! )

Cologne
10 Mart 2016, 12:05
Adam gewerblich satis yapiyor.. Aciklama kismina ne yazarsa yazsin kanunen internetten yapilan satislar da 14 gün icinde Ohne grund geri verme hakkin var..Privat olarak satis yapmis olsaydi geri almak zorunda degil di..