PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ford fiesta ve Opel corsa icin diagnose programi

Serseri
28 Şubat 2016, 11:04
slm arkadaslar bende iki tane arac var ,ford fiesta ve opel corsa, bu her iki aracinda bir kac gündür motor ariza lambasi yaniyor, bu labbalari söndürmek ve arizayi bulmak icin bana önerebileceginiz bir program varmi acaba , elimde olan malzemeler
1adet AutoDia K409 kablo
1 adet acer leptop var
bana bu kablo ile calisabilen bir diagnose programi lazim , bana önerebileceginiz bir program varmi acaba, yardimci olursaniz sevinirim

iso1
28 Şubat 2016, 15:36
slm,

buraya yaz ve istediğin programı bul,

http://www.ulozto.net/xpLim9K/autoscanneropel-rar. Misal AutoDia K409.

Serseri
28 Şubat 2016, 17:49
Aratim bulamadin ;-((

iso1
28 Şubat 2016, 18:13
kullandığın sistem ne? treiberlerin yüklümü,,,? corsa da onun ile bir şey yapamazsın..opel için opcom olması lazım.

kendimde iki tane corsa biri TR de her ikisi için aldığım başka aletler ile bağlanamadım bile, ve geçen sene opcom aldim ve opcom software ile chipslerini ve motor ayarlarını yaptım. onun için derimki çok uğraşırsın ve hiç bir şey yapamazsın.

istersen alet için değilde arabanın markasını vererek soft ware arattır,yani misal opel diagnostigsoftware gibi.

Serseri
28 Şubat 2016, 18:31
kullandigim pc sistemi vista araba opel corsa sport automatik vites bj 1999 model

iso1
28 Şubat 2016, 18:50
vista ile bağlana bileceğini sanmıyorum,ama xp ile bağlanırsın.veya win 7 ile ama genede uğraşırsın eğer doğru treiberleri yüklemezsen ve pc zayıf ise de uğraştırır.

Serseri
28 Şubat 2016, 18:57
Vag com release 409.1-s indirdim ama bu program vw audi skoda icin opel ve ford yok icinde ;-((

Serseri
28 Şubat 2016, 19:16
kullandigim pc sistemi vista araba opel corsa sport automatik vites bj 1999 model digeri ford fiesta 2003 bj