PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski üyeler araniyor

Antakya
27 Şubat 2016, 16:40
Eski beceriksizlerde tanidigim bir-iki kisi vardi. Bilmiyorum simdi onlar yeni beceriksizlere üye oldularmi veya olmadilarmi.
Belki onlari burda gene bulurum diye bu konuyu actim. Bu vesile ile sizde yani herkes burda arayipta bulamadiginiz eski üyeleri bulursunuz.

Benim aradigim iki eski üye var: ..........Scotchclub ve Sahmeran............

umarim onlarda burda üye olmustur. ikisininde sohbeti hos ve zengindi. scotchclubun harbi ve dobra, sen-sakrak sohbeti ve sahmeran üyeninde araba tamiri üzerine bilgisi eski forumda hep zevkle okunmustur.
Bakalim, ortaya cikacaklarmi.

Bu arada sizinded aradiginiz eski üyeleri bildirin bende asagidaki listeye ekliyeyim. Bunu mümkün oldugu kadar güncellemeye calisacagim.

Arananlar.....................................Yeni Nick

Scotchclub......................................ar aniyor
Sahmeran......................................aran iyor
Kadir123........................................ar aniyor
NGX.............................................. h0r0z
Stromschiene.................................. Antakya

Canki
27 Şubat 2016, 16:49
Bir de bi Kadir123 abimiz vardi nerelerde acaba :)

f4scistx
27 Şubat 2016, 16:50
ben burdayim :D
ikiside yok galiba, yani scotch ile ilgili biraz sorunlar olmust, sahmeran da ozamanlari ayrilmisti diye biliyorum. scotch yalniz kicklenmisti
kadir123 görmedim daha , belkide baska isimle burda

akifbaba
27 Şubat 2016, 16:58
sahmeran usta borddan atilmisti.bende hayrette kalmistim sahmeran ustanin borddan atilmasina

Antakya
27 Şubat 2016, 17:00
dogru scotchclub kicklenmisti. fakat gereksiz ve anlamsiz sebebden dolayi atildi. umarim yolu tekrar buraya düser. Kadir 123 nickli üyeyide hatirlarim. en son taxicilige baslamisti. umarim direksiyonu buraya dogru sallar ve bi kornaya basar.

ALSANCAK-35
27 Şubat 2016, 17:47
Bende eski üyelerdendim Beceriksizler ailesinin.Mart 1998 de ilk üyeligim zaman su gibi akti gecti.O zamanki nikim gibi hersey mazide kaldi su an.Ne günlerdi ne arkadasliklar kurmustuk.Kimi bana gicik olmustu kimi dost.Hepside benim yalnizligimi paylastigim degerli dostlarimdi aslinda.

Prens-66
27 Şubat 2016, 19:47
@ANGARALI, ben Göreve atandığım dönemde gitmek zorunda kaldı.

Sağlık sorunlarından dolayı, ;ALLAH Şifalar versin diye uğurladık Hocamızı..

O gün bugün, ses seda yok Hocamızdan

sopeli
27 Şubat 2016, 19:55
eger bildigim saürkiyehmeran ustasini ariyorsan o temmeli gitti türkiyeye. kenide bir isyeri acti.

orhan-sude
16 Mart 2016, 04:41
aranıyor, @kadir123 Abimiz aranıyor :(
Almanya'nın her köşesine ve Taxi Duraklarına Anket'mi assak, yeni Forumumuz açıldı, Seni bekliyoruz diye :D

alp_21
16 Mart 2016, 07:51
@ANGARALI, ben Göreve atandığım dönemde gitmek zorunda kaldı.

Sağlık sorunlarından dolayı, ;ALLAH Şifalar versin diye uğurladık Hocamızı..

O gün bugün, ses seda yok Hocamızdan

Hakikaten, ANGARALI özletti kendini
ALLAh sıhhat afiyet versin
Saygılar