PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : wolsvogen bora firen lambalari calismiyor

Muaz_2016
25 Ocak 2016, 00:58
slm iyi aksamlar arkadaslar arac olarak bende bora var,bir haftadir firen lambalarim yanmiyor!sadece firen lambalarim ve geri vitese taktigimda yanan lambalarim yanmiyor bi turlu bulamadik neden kaynaklandigini.sigirtalari konturol ettim.bilgisi olan arkadaslarimiza ustalarimiza sormak istedim baska neden kaynaklana bilir.tesekurler.

Filyos67
25 Ocak 2016, 01:07
Fren pedalının olduğu yerde fren pedalı muşuru var onu kontrol et bozulmuştur..

Antakya
25 Ocak 2016, 09:24
Degerli kardesim,

yazdiklarindan ne anliyoruz?

Demek türkiyede üniversite bitiren ve belçikada 7 sene yaşayan akademik derecedeki herhangi bir vatandaşimiz bunca eğitimden sonra bir yabanci kelimeyi iki kere düzelttiği halde gene yanliş yazarmiş.
Ayriyetten vatandaşimiz hakli eleştirilere karşi kendisini gereksiz yere savunmak için roman yazma kabiliyetini bile herkese gösterirmiş.

kolay gelsin.

kululu42
28 Ocak 2016, 06:40
S a arka lambaya giren stecker yi sök içine bak kahve renkli kablo erimiştir o minus kablosu. genel olarak hep eriyor onun için yanmıyor eğer erime yoksa kabloda o Zaman aküden minus kablosunu sök Geri tak olması lazım

cassano
28 Ocak 2016, 10:10
Kelimeye tecavüz bu olsa gerek wolkswogen. Fren önemlidir, en iyisi tamirciye götürmekte fayda vardir. Sonuca göre istedigin yerde yaptirabilirsin.

Fasoaga
30 Ocak 2016, 18:39
Benim melselez'dede ayni olmustu sattim ve gadilag aldim kurtuldum.