PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : esinada.com da satilan dairelerle ilgili soru Eşin Group hakkında yorumlarınız ve şikayetleriniz (Bodrum,Kuşadası,Didim vs.)

mali
09 Ocak 2016, 15:59
Avrupada yayin yapan ATV Avrupa da dikkatimi esinada.com adresi ile Esiada holding den satilik daireler var 19900 yada 29900 euroya. Bu konu ile ilgili detayli bir bilgi verecek yada bir tecrube yapmis arakadas varmi aramizda?

mustafa200222
09 Ocak 2016, 16:35
Avrupada yayin yapan ATV Avrupa da dikkatimi esinada.com adresi ile Esiada holding den satilik daireler var 19900 yada 29900 euroya. Bu konu ile ilgili detayli bir bilgi verecek yada bir tecrube yapmis arakadas varmi aramizda?

Gardaşim böle reklamlardan uzak dur başı ağrıyan çok oldu sende içlerine dahil olma git gör evi ver parayi.al tab uyu selmlar

mali
09 Ocak 2016, 21:39
Gidip gorme imkaniniz var diyorlar. Iki gun misafir edip eger begenmezsen sayet masrafinida sozum ona karsiliyorlarmis. Elbette gidip gorup herhangi bir ise jalkismam ama yinede merak etmedim degil yani. O yuzden sordum aramizdan bir arkadasin herhangi bir tecrubesi oldumu diye?

clon
10 Ocak 2016, 00:25
Bu devirde 20000 -30000 euroya daire olurmu ?

SesSizliK
10 Ocak 2016, 02:05
sitesine girdim baktim 1+1 ve 2+1 daire fiyatlari yaziyor ama dogru düzgün dairelerin tanitim icin resim koymamislar, gidip canli sekilde görme sansiniz varsa icinize sinerse hemen tapu ve anaktar teslim vss ise o zaman degerlendirirsiniz. Diger türlü düsünmeyin derim.

dereyuz
18 Ocak 2016, 19:39
kiymetli arkadaslae yanlis bilgi vermeyeyimde anladigim kadar 1+1 daire fiyatlari bunlar daha baslanmadi su an tobrakdan satiyolar baslanmis olsa en azindan reklamini yaparlar su an para getirme reklami yapiyolar ne ben nede bir yakinim almadi bekleyip görecegiz saygilar

Kovik
29 Ocak 2016, 20:04
Ben de baş vurdum ve satın almak istedim. 75 m2 olarak satılmak istenilen 2+1 dairenin net oturma alanı balkon ile birlikte 56 m2 dir. Ayrıca her yükselen kat için üçer bin + havuz manzaralı daire için ise üç bin fark alınıyor.

Antakya
29 Ocak 2016, 22:43
alin alin

sonrada esinadakazazeleri diye muhabbetimiz bol olur.

memocum
17 Şubat 2016, 14:16
Selamlar Arkadaslar,

Ya arkadaslar bu reklamlardaki ev satislari cok kafami kurcaliyor,Bizde ev edinmek istiyoruz memlekette ama kafamiz cok karisik ve günvenemiyoruz bunlara, Özellikle Eşin Group Projesinden Daire fiyati 19.900€ dü bir ara simdi ise 24.900€, Mesela Bittiginde degeri 50.000€ olacak evi size 24.900€ vercem diyor hemde Kusadasi gibi Turistik bir yerde ve Merkezde ! dolayisiyla insan süpheleniyor haliyle, TV´ye cikarip ev sahibi olmus ve gülen yüzlerle biz ev sahibi olduk bu firmadan sizde olun cikin gelin bir an önce hic durmayin diyen kisilerinde kendi adamlari olmadigigini nerden bilecez acaba bu sekilde insani gazami getirmeye calisiyorlar yoksa o kisiler gercek müsterimi ve söylelenler hakikatmi ? O kadar cok dolandirilma olayi olduki bu ve bir kac firma daha var TV´de reklamlari veriyorlar sürekli dedikleri gercek ise bile insan kesin dolandirilacagini düsünüp düsünüp paranoya yasiyor sürekli, Adam diyor cok konusup malini övenlere itibar etmeyin bize gelin ama aynisini kendisi yapiyor hergün saatlerce TV´de bagira bagira limon,corap satar gibi ev satmaya calisiyor bu arkadasta ve dolayisiyla insan işkilleniyor, Bu firmanin veya baska bir kac firma daha var TV´de cikip ev satanlardan ev,daire falan alan oldumu aramizdan eger olduysa tecrübelerini,bilgilerini,tavsiyelerini paylasirlarsa cok sevinecegim,

Saygilar,

hope41
17 Şubat 2016, 14:30
Bu tip reklamlar son zamanlarda cogaldi evet, tabi ki adamlari tanimadigim icin birsey diyemeyecegim ama cok ucuz olunca da insanin alasi gelmiyor degil :)

Netten arastirmayi dene, yani adamlarin firmasini google dan filan ara illa ki birseyler bulursun. Bir ara yine böyle devre mülk satan bir reklama denk gelmistim, netten b iraz arastirinca o firmanin baska firma tarafindan satin alindigini, onlara da ulasmanin zor oldugunu, firmadan kimseye ulasamadiklarini yaziyordu millet internette. Bu demek degil ki bunlarda öyle ama bir sansini dene bakalim birseyler bulabilecek misin...

haveri68
17 Şubat 2016, 14:45
sakin derim uzak durun ,bir kere o daire kac metre kare ,ikincisi aylik gideri ne kadar ,ücüncüsü ,komsularin ,kimler ,kadin pazarlayan mi ,sarhos mu ,kavgacimi ,hangi tipler ,ve sana hangi kaziklar gelecek
bende türistik yerde yasiyorum 10 yildir ege sahilinde sen orada olanlari görsen ,ertesi gün tatilini kesen almanya ya dönen benim kaldigim yerde en kötü daire 150 binliradan basliyor ve avrupalilar asla orda yasamaz
avrupali birinin yasiyacagi yer en az 250 binden baslar ,ben sadece hatirlatmak isterim ,cünkü orada dönen dolaplari avrupali biri ancak 3 bes yil sonra kavrar ,o zaman da is is ten gecmis olur

memocum
17 Şubat 2016, 15:35
Haklisiniz arkadaslar bende sizin gibi düsünüyorum,Tavsiyeleriniz benim belkide büyük bir hata yapmama engel olacak o yüzden Allah razi olsun degerli ustalar,Nette gezindim biraz Adamlarin internet sitesine baktim falan Google sikayetler forumlarina baktim bu firmayla ilgili yasanmis bir dolandiricilik yanlis bir olay falan rastalamdim ama yinede güvenemedim acik söylim büyük endiseler tasiyorum halen, Cünkü fiyat normal degil 20000€-25000€ civari ev hemde Turistik yer ve merkez diyince insan süpheleniyor ve baliklama atlayan ileride pisman olacagi cok büyük bir hata yapacakmis gibi bir kuvvetli his var icimde nedense, biraz daha bekleyelim bakalim eger bir sahtekarlik varsa zaten bu bir ara TV´de bal satanlarin ifsa edildigi gibi ifsa edilecektir ve kokusu cikar yakinda,

Tekrar tsk degerli dostlar,

saygilar,

f4scistx
17 Şubat 2016, 15:36
1 kurus vermeyin öyle ucuza birisi birsey vermek istiyorsa sizden kat kat cikartir

memocum
17 Şubat 2016, 15:48
1 kurus vermeyin öyle ucuza birisi birsey vermek istiyorsa sizden kat kat cikartir
Haklisin usta,banada öyle geliyor,

Tsk,

Usta81
17 Şubat 2016, 16:01
Akıllı Olmak Lazımmmmmm, Paran varsa git gör beğen al tapuyu ver parayı sonra yandım Allah deme

firstantepli
17 Şubat 2016, 16:06
ucuz etin yahnisi yenmez

dalga
17 Şubat 2016, 16:26
Sevgili Kardesim.

Birincisi ben böyle bir Reklamlara pekte aldiris etmiyorum. Nedenine gelince cok karli bir isten bahsediliyor. Eger dedikleri gibi karli amacli bir yatirim ise neden Kendileri yapip bitirerek insanlara pazaramiyorlar.
Insanlarin paralariyla kendilerine kazanc kapisi yapmis bunlar. Bir reklamda 300 Daireden bahsediliyor. Söz meclistn disari ama , Halk arasinda söyle bir söz var nerde cokluk. orda B... diye. Yan giderleri fazla . istabulda bir insat Firmasininda Site olarak yapip pazarladigi Dairelerin yan Giderleri 1300 TL .

Ben Bir Gün bir Kopariften Ev Almaya kalktim tam Iki dairelik. Bana dedilerki Iki Seneden beri, bu dedigimiz yerde Faliyetteyiz. Gittim baktim. Ikisenede Sadece bir Temel Atmislar arakasi gelmemis.
Babam Ev karsilig bir Daire pesin, digeride Bir sonra Sene verilmek sartiyla Mukavele yapmislar . Hala gelecek . Yedi Sene oldu. Burda en büyük hata ise Cikmadigi her ay icin Kira bedeli isteyebilirlerdi. Malesef yapmamislar.

Paran varmi Git kendin gör. Orada alacakli gibi degilde Fiyat sorgula. sonra Tekrardan giderek Fiyatdada daha Makül fiyatla alabilirsin.

Basimdan gecen olayi anlatayim. Ben Catici olarak calistigim icin. Dogal olarakta günesli havalarda bayagi cehre olarak degisikligi oluyor. Buda ben Türkiye varinca Giyimimdede Vatandaslarimiza uyum sagladigimda. Türkiyede yasiyormusum gibi görürüntü vede algi veriyor.
Birsey alacak olursakta dogrudan o alacagimiza odaklandigimiz gibi.vs,,,,

Ben Eve Talip oldum Bana 45 Bin dedi. Hadi ordan sen ev bukadar etmez. 40 Dedi. Bende Bir sezonda Caticilikla bunu kazanmiyorum. Sonra yanimda kayin ve bacanak vardi. Kayin Sihiye oldugu icin Biraz beyaz tenli olunca . Ona bakarak yoksa bu Almancimi alacak dedi. Oda uygunsuz bir kelimeyle cevab verdi. Tamda adamini buldun Almanci diye ekledi./ Sonra Kayina söyledik söyledik güldük . Almanci diye.)
Alamcilar burda oldugu sürece sana daha asagiya veremem dedi. Sezon sonu eger satamazsam gel Fiyatta anlasiriz dedi.

Sonra, Hadi gel seni Insatin kabasi bitmis bir yere götüreyim.Yolda aynen söyle dedi,sakin alici gibi davranma bak git geri gel fiyatdaha asagida olacak gäreceksin.Dairelerin Fiyatlarin ögrendik O Birze bir Daireyi verecekti. Biz Iki Daire alma imkani var oldugunu ögrdük.
Velasi o Insaata Tam Ikitane Daire ayni paraya. Biri 130 m2 digeride 120 m2 Sahibi oluverdik.
Alacaksanda Yaz Sezonu degil. Kisa dogru. Ödemeler oldugu icin Fiyat farklarida oluyor.
Tatir Senin.
Saygilarimla.

memocum
17 Şubat 2016, 16:52
Sevgili Kardesim.

Birincisi ben böyle bir Reklamlara pekte aldiris etmiyorum. Nedenine gelince cok karli bir isten bahsediliyor. Eger dedikleri gibi karli amacli bir yatirim ise neden Kendileri yapip bitirerek insanlara pazaramiyorlar.
Insanlarin paralariyla kendilerine kazanc kapisi yapmis bunlar. Bir reklamda 300 Daireden bahsediliyor. Söz meclistn disari ama , Halk arasinda söyle bir söz var nerde cokluk. orda B... diye. Yan giderleri fazla . istabulda bir insat Firmasininda Site olarak yapip pazarladigi Dairelerin yan Giderleri 1300 TL .

Ben Bir Gün bir Kopariften Ev Almaya kalktim tam Iki dairelik. Bana dedilerki Iki Seneden beri, bu dedigimiz yerde Faliyetteyiz. Gittim baktim. Ikisenede Sadece bir Temel Atmislar arakasi gelmemis.
Babam Ev karsilig bir Daire pesin, digeride Bir sonra Sene verilmek sartiyla Mukavele yapmislar . Hala gelecek . Yedi Sene oldu. Burda en büyük hata ise Cikmadigi her ay icin Kira bedeli isteyebilirlerdi. Malesef yapmamislar.

Paran varmi Git kendin gör. Orada alacakli gibi degilde Fiyat sorgula. sonra Tekrardan giderek Fiyatdada daha Makül fiyatla alabilirsin.

Basimdan gecen olayi anlatayim. Ben Catici olarak calistigim icin. Dogal olarakta günesli havalarda bayagi cehre olarak degisikligi oluyor. Buda ben Türkiye varinca Giyimimdede Vatandaslarimiza uyum sagladigimda. Türkiyede yasiyormusum gibi görürüntü vede algi veriyor.
Birsey alacak olursakta dogrudan o alacagimiza odaklandigimiz gibi.vs,,,,

Ben Eve Talip oldum Bana 45 Bin dedi. Hadi ordan sen ev bukadar etmez. 40 Dedi. Bende Bir sezonda Caticilikla bunu kazanmiyorum. Sonra yanimda kayin ve bacanak vardi. Kayin Sihiye oldugu icin Biraz beyaz tenli olunca . Ona bakarak yoksa bu Almancimi alacak dedi. Oda uygunsuz bir kelimeyle cevab verdi. Tamda adamini buldun Almanci diye ekledi./ Sonra Kayina söyledik söyledik güldük . Almanci diye.)
Alamcilar burda oldugu sürece sana daha asagiya veremem dedi. Sezon sonu eger satamazsam gel Fiyatta anlasiriz dedi.

Sonra, Hadi gel seni Insatin kabasi bitmis bir yere götüreyim.Yolda aynen söyle dedi,sakin alici gibi davranma bak git geri gel fiyatdaha asagida olacak gäreceksin.Dairelerin Fiyatlarin ögrendik O Birze bir Daireyi verecekti. Biz Iki Daire alma imkani var oldugunu ögrdük.
Velasi o Insaata Tam Ikitane Daire ayni paraya. Biri 130 m2 digeride 120 m2 Sahibi oluverdik.
Alacaksanda Yaz Sezonu degil. Kisa dogru. Ödemeler oldugu icin Fiyat farklarida oluyor.
Tatir Senin.
Saygilarimla.

Tsk usta ilginc seyler yasamissin gercekten,iste bu yüzden tecrübe ve tavsiyelinizi istedim cok iyi yapmisim sayenizde hata yapmamis olacaz,

Allah razi olsun senden ve yorumlariyla konuya katkida bulunan öbür Arkadaslarimdan,

Saygilar,

kara
27 Şubat 2016, 13:05
bu tvde cikan reklam varya esinada ,kusadasinda daireler satiyorlar bunlari bilen alan bilgisi olan varmi ?
yani güvenilirmi yoksa alinirmi ?

Cahit
27 Şubat 2016, 13:37
Eşin Group, sahibi Rıdvan Eşin.
tv reklamlarında gördüklerinizden uzak durun bence.
artık şakallı çıkıyor reklamlarda ayrıca dikkat etiyseniz ''inşallah, allahın izniyle'' gibi kelimelerde çok kullanıyor.
genelle yapmak istemiyorum ama holdingcedecileride bunun gibileri kurban etmedi mi.
http://fs5.directupload.net/images/160227/tf7rouig.jpg

http://fs5.directupload.net/images/160227/qf4nbigz.jpg

internette 5 dakikada bunları buldum derin araştırma yapsanız daha fazla bilgide bulabilirsiniz
http://fs5.directupload.net/images/160227/pmkpcpl6.jpg

http://fs5.directupload.net/images/160227/8ehfskvk.jpg

http://fs5.directupload.net/images/160227/eiu7vcow.jpg

ALSANCAK-35
27 Şubat 2016, 15:22
Kardes zaman cok kötü.Bir gözünün baktigini diger gözünle süpheli gör.illaki yapmak istedigin birseyi yerinde gör sorustur,binbir zorlukla biriktirebildigin emeklerin bir cirpida bosa gitmesin.Yeter artik dolandirildigimiz simdiye kadar.Uyanalim artik biraz yaf.

selo65
27 Şubat 2016, 16:08
kara kardes, arkadaslara aynen katiliyorum. tv de cikan bu reklamlara bende sahsen sicak bakmiyorum. hatirlarsaniz bir zamanlar jetpa diye bir kurulus bincerce vatandasimizi dolandirmisti. dikkat ettiyseniz bütün euro kanalarinda dakikalarca reklam yapiyorlar. bu tv kanallari bu reklamlari bedavaya yapmiyorlar. sana tavsiyem bu gibi reklamlardan uzak durmanda fayda var diyorum

Antakya
27 Şubat 2016, 16:29
bir kedi ayni hatayi tekrar yapmaz, arlanir ve bundan ders cikarir.
biz insanlar ise (kacinci oldu bilmiyorum artik) defalarca k.z.k yeriz ama genede arlanmayiz ve ayni hatayi baska isim veya firma ile belirli zaman gectikten sonra gene yemeyi arzu ederiz.

Ya gözünüzü öpeyim, yeter ya. kanmayin su sahtekarlara. ya cok paraniz var, yada parayi nasil harcayacaginizi bilmiyorsunuz. Pes artik.

Sürgün Sevdam
27 Şubat 2016, 16:29
Aslinda dinimiz gercekten yüce bir din.

Fakat bunun gibu saklabanlar ,sakali uzatip tvde kendini bize öyle bir satiyorki...

Ama aksamlarida bogazda raki muhabbeti."raki icenlere bisey demiyorum"

Yani insanlarin dini duygulariyla oynuyorlar.

Bunun gibi insanlari Yüce allaha havale ediyorum

kara
27 Şubat 2016, 16:49
tskürler arkadaslar ,galiba bosluguma geldi ve inandim adama ama sizin yazilari görünce kesinlikle vazgectim. peki tavsiye edebilecek biri varmi ? izmir tarafindan daire uyguna almayi düsüniyorumda.
yada yazlik mi almayi önerirsiniz

ALSANCAK-35
27 Şubat 2016, 17:56
tskürler arkadaslar ,galiba bosluguma geldi ve inandim adama ama sizin yazilari görünce kesinlikle vazgectim. peki tavsiye edebilecek biri varmi ? izmir tarafindan daire uyguna almayi düsüniyorumda.
yada yazlik mi almayi önerirsiniz

Selam kardes illaki herkesin bir fikri vardir,izmir Ürkmez taraflarina gelmek istersen hem yazlik hemde kislik kullanabilecegin kasaba icinde denize yakin mülk konusunda (arkadasimin mülkü) sizi konustururum.Kolay gelsin.

Dolunay35
27 Şubat 2016, 20:40
Yorum yazan arkadaşlara katılıyorum,gözümüzü açalım artık,islamiyeti kullanarak be sahtekarlıklar yapılıyor,böyle şeyler olunca da müslüman olmayan bölümler bu gibi adi herifler yüzünde islamiyete başka bir gözle bakılmalarına sebep oluyorlar malesef,Türksat avrupa kanallarında bu tür reklamlar çok oluyor,ben şahsen Türksat avrupa kanallarına senelerden beri bakmıyorum,bir arkadaşa misafirliğe gittiğimde arkadaşın tv de bal reklamı,görmüştüm,bilmem kaç şişe bal alana kaç şişe bal hediye diye.Hatta yakın bir arkadaşımın babasının tr de başına gelmiş,zavallı adam bir sürü bal ısmarlamış, ısmarladığı ballar eve gelmiş adam paket bir açıyor şişelerin altı olduğu gibi şeker üst tarafı sade su,adam tabi bir şey yapamamış veya kendisi ALLAH a teslim etmiş sesini çıkarmamış.Bu gibi sahtekarlara Rütük mü ne dirse bunlar bir önlem almalı,zaman geçtikçe dünyada sahtekarlar çoğalıyor malesef,Dünyanın sonu geliyor sanırım.

iyi forumlar

Dolunay35
27 Şubat 2016, 20:40
Yorum yazan arkadaşlara katılıyorum,gözümüzü açalım artık,islamiyeti kullanarak be sahtekarlıklar yapılıyor,böyle şeyler olunca da müslüman olmayan bölümler bu gibi adi herifler yüzünde islamiyete başka bir gözle bakılmalarına sebep oluyorlar malesef,Türksat avrupa kanallarında bu tür reklamlar çok oluyor,ben şahsen Türksat avrupa kanallarına senelerden beri bakmıyorum,bir arkadaşa misafirliğe gittiğimde arkadaşın tv de bal reklamı,görmüştüm,bilmem kaç şişe bal alana kaç şişe bal hediye diye.Hatta yakın bir arkadaşımın babasının tr de başına gelmiş,zavallı adam bir sürü bal ısmarlamış, ısmarladığı ballar eve gelmiş adam paket bir açıyor şişelerin altı olduğu gibi şeker üst tarafı sade su,adam tabi bir şey yapamamış veya kendisi ALLAH a teslim etmiş sesini çıkarmamış.Bu gibi sahtekarlara Rütük mü ne dirse bunlar bir önlem almalı,zaman geçtikçe dünyada sahtekarlar çoğalıyor malesef,Dünyanın sonu geliyor sanırım.

iyi forumlar

ZANDER
27 Şubat 2016, 21:58
Ben uzak durun hiç bulaşmayin derim

talihli
05 Mart 2016, 20:38
Eşin-group'tan sakın birşey almayın. Eşinpark temmuz 2015 de bitecekti, hala bitmedi. Eşinlife da öyleymiş. Kasım 2014 bitecekmiş fakat hala bitmemiş. iskan bile alamıyorlar. Dairelerden m2 çalınmış. 80m2 vaadedilen 2+1 daire 59m2, 60 m2 vaadedilen 1+1 daire 35,8m2. Sosyal tesislerden hiçbiri yok. Televizyonda reklamlarda Rıdvan devamlı yalan söylüyor. Sözleşmeleri önce okutuyor sonra fotokopisini yapacağız deyip alıyorlar. Sonra kararlaştırdıklarınızı değiştirip imzaya getiriyorlar ve bir daha okumadan imzalatmaya çalışıyorlar. Yüzlerce gurbetci magdur.

memocan86
06 Mart 2016, 12:59
Dikkat etmek lazim bir ara 1 Evi 3 kisi'ye satanlar olmustu ayni dalavera olmasin buda

Gercekler
06 Mart 2016, 13:24
€ 25.000 - 30.000 daire satmak maliyetin altinda demek. Maliyetinin altindada kimse satmayacagi icin, bu evlerin kalitesinden süphe ederim.

karayigit
06 Mart 2016, 13:38
Önceden kooperatifler vardi yillarca öde öde bitmeyen insaatlar, sorunlar kalitesiz malzeme. Bunlar bitti simdi böyleleri cikti.

Bancek
06 Mart 2016, 15:44
Bu reklamlari yayinlayanlara söylenecek cok sey varya, bunlar vicdansiz olduklari icin, bu kanallarin hepsine diyorum Gözlerini para bürümüs, zaten hepsinin AVRUPA Kanali yokmu ? Bu AVRUPA Kanali adi altinda bunlari yayinlamiyorlarmi ?

Gercekler
08 Mart 2016, 15:50
30000 Euro sözde daire veriyorlar. Birde saatlerce Eurostar'da reklam. Saatlerce Eurostardaki yaptigi reklam zaten bir ton para tutuyor.

Bu evlerin kaltesiz oldugunu anlamak icin mühendis olmaya gerek yok. € 30000 dogru dürüst malzeme bile kullanamazsiniz. Orta halli bir banyo bile 10000 TL mal oluyor.

Basiyorlar kumu cimenteyo. Gitsen görsen ne olacak ki? Bir tane örnek daireyi düzgün yapmislardir, geri fos.

tolgahamburg
08 Mart 2016, 22:42
İstanbulun %70 kaçak?Kime ne demeli?

Cahit
08 Mart 2016, 23:53
Admin yada Mod arkadaşlar
bu konuyla ve linktedeki konuları lütfen birleştirin
Eşin Group Daire Alan Oldumu,
http://www.ozbeceriksizler.com/showthread.php?19233-E%FEin-Group-Daire-Alan-Oldumu

Kusadali
03 Nisan 2016, 15:42
Arkadaslar Ben busayfayi yeni gördüm
Ve yazdiklarinizi okudum
Herkesin düsüncesine saygi duyuyorum
Amma Ben esingroubdan bir daire aldim
geldim yerinde inceledim ve tafsiye üzerine geldim Keske Param olsada birtane daha alabilsem
Gelin yerinde görün ondansonra kararinizi Verin derim
Bu firsatida kacirmayin derim
Tabiki siz bilirsiniz

gamberoglu2000
03 Nisan 2016, 16:33
Ve yazdiklarinizi okudum
geldim yerinde inceledim ve tafsiye üzerine geldim Keske Param olsada birtane daha alabilsem
Tabiki siz bilirsiniz
arkadasim bugun uye olup ilk mesajinda bu kazikcilarimi buldun enteresant sen git 10 tane daha al istersen durust insanlar reklama bile ihtiyac duymazlar reklam kac para haberin varmi sen almisin gule gule otur googleye arattir ne kadar durustler gorursun yuzlerce kisiler beddua ustune beddua ediyor sende cikmisin ben aldim ben yaptim diyorsun 3-5 aydaha gecsin memnuniyetini tekrarlarsin burda adamlar eski binalari yeni gibi gosterip millete kakalamislar bas googleye yazilara bak sonra bu uc kagitcilarin reklamini yaparsin.

SesSizliK
03 Nisan 2016, 16:39
arkadasim bugun uye olup ilk mesajinda bu kazikcilarimi buldun enteresant sen git 10 tane daha al istersen durust insanlar reklama bile ihtiyac duymazlar reklam kac para haberin varmi sen almisin gule gule otur googleye arattir ne kadar durustler gorursun yuzlerce kisiler beddua ustune beddua ediyor sende cikmisin ben aldim ben yaptim diyorsun 3-5 aydaha gecsin memnuniyetini tekrarlarsin burda adamlar eski binalari yeni gibi gosterip millete kakalamislar bas googleye yazilara bak sonra bu uc kagitcilarin reklamini yaparsin.

:) :D yaniii ismide enteresanmis KUSADALI

gamberoglu2000
03 Nisan 2016, 18:00
:) :D yaniii ismide enteresanmis KUSADALI

benimde ilgimi cekti ismi.

Antakya
03 Nisan 2016, 18:02
@kusadali

öyle inandirici yazdinki, simdi hemen online bilet alip izmire ucuyorum ve oldu olacak 3 daire aliyorum. yok yok, en iyisi temelinden bütün apartmani, siteyi.......

Gözünü seveyim paranin, insani iste böyle rezil eder.

clon
03 Nisan 2016, 19:07
Bu 100% isin grubun Troll,u

elektroniker
03 Nisan 2016, 19:19
bende sizlere katiliyorum

ama arkadas gitmis görmüs almis -- yani burda ne yanlislik yada dolandiricilik var ??

adama aldigi evi veya dairenin tapusunu vermiyiorlar da eski evin tapusunu mu veriyorlar ???

tamam oranin yan masraflari cok , vs.. vs...

simdi arkadas bitmis daireyi görmedimi ??

Kusadali
03 Nisan 2016, 21:03
Arkadaslar
Siz gidip gördünüzmü neden arkadasi yanlis yönlendiriyorsunuz arkadas sormus. Bende yasadiklarimi ve glrdüklerimi yazdim Benim arkadasa tasfiyem Kendin git Gör kararini ver ondansonra burda paylas yasadiklarini glrdüklerini kim dogru kim yanlis yönlendiriyor

gamberoglu2000
03 Nisan 2016, 21:40
Arkadaslar
Siz gidip gördünüzmü neden arkadasi yanlis yönlendiriyorsunuz arkadas sormus. Bende yasadiklarimi ve glrdüklerimi yazdim Benim arkadasa tasfiyem Kendin git Gör kararini ver ondansonra burda paylas yasadiklarini glrdüklerini kim dogru kim yanlis yönlendiriyor
arkadasim sen her yazilana her reklama gidip gorup bakiptami karar veriyorsun gitmeye gormeye ne gerek var onundeki klavye sana butun gercekleri soyluyor sen hic endiselenme o kadar insan yazi yazmis tek mutlu gorunen ilk mesajinda sensin sence bir tuhaflik yokmu burda kusura bakma ama burdaki insanlar senin zandettigin kadar cahil aptal degiller.

aslankral
03 Nisan 2016, 21:51
Ve yazdiklarinizi okudum
Tabiki siz bilirsiniz

Kusadali,
yazdiklarina yalan veya dogru diyemem
dikkatimi ceken, "sayfayi yeni gördüm" yazmissin
ne zaman göreceksinki bugün üye olmussun zaten.
E$in Grup Daireleri Kusadasinda satiyor
senin nick : Kusadali

Kusadali
03 Nisan 2016, 21:54
Arkadasim
Ben kimseyi cahil yerine koymuyorum
Ben ev almak istedim ve gittim gördüm ve kararimi verdim aldim
Arkadasda sormus bende basimdan gecenleri glrdüklerimi yazdim ve kendisinede hemen al demiyorum kendi gözünle Gör ondansonra kararini ver diyorum gidipde rasgele Alma parani kaprirma ille Burdan al demedimki
Amma yinede tasfiye ederim
Bide siz gitinizmi gördünüzmü neler yasadiniz bu firmada

Karar arkadasin
Isterse alir istemezse almaz Ben kimseyi zorlamiyorum git Burdan al diye

Benim ilk ev alisim degil bende cok seyler gördüm ve gittim gözümle gördüm ve kararimi verdim

moralist
03 Nisan 2016, 21:55
slm,sahiplerini tanirim siirtliler,daireler hem kücük hem de denize cok uzak

Kusadali
03 Nisan 2016, 22:05
Evet Arkadasim Benim Link Kusadali cünkü Ben kusadasini seviyorum
Gercekte Ben kayseriliyim

Sandece Ben arkadasa yasadiklarimi gördüklerimi yazdim karar arkadasin

Arkadaslar
Arkadas sormus bende üye olup cevapladim amma bakiyorumki kimse yardimci olmak istemiyor hep kötü seyler yaziyor ve arkadas bu yüzden evsiz kalacak alamayacak karar arkadasin
Ve Ben bu siteden ayriliyorum

Sizlere iyi aksamlar

hOrOz
03 Nisan 2016, 22:15
ya arkadaşlar saçma sapan yorumları bırakın ..

adam iyi niyetiyle cevap verdi

gerçekten bu bordun seviyesi çok düştü

bundan sonra bende yazmama kararı verdim ...

Kusadali
03 Nisan 2016, 22:17
Antakyali Arkadasim
Burda bos bos yazi yazarak dalga gecmeyi birakta bak arkadas birsey sormus o kadar iyi biliyorsan yardimci ol arkadasa

gamberoglu2000
03 Nisan 2016, 22:17
sen baya iyi insanmisin biz senin degerini kiymetini bilemedik demekki ugrasmisin googleye esin grup yazip nerelerde hangi sayfalarda bu konuyla ilgili ne varsa herkeze yardimcimi oluyorsun arkadasim.O zaman ben sana söyle söyleyim sen yanlis kapi caldin burdaki insanlarin hepsi cok eskilerden beri beraber olduklari icin herkez bir birini iyi taniyor bu bordda ve yardimci oluyorlar bir birlerine ama kaziklama isi bu bordda katti suratle olmaz yada reklam hic olmaz bunu bilesin.

Memoli1976x
03 Nisan 2016, 22:20
Burda Insanin ilk mesajina veya Nickine göre haraket etmeniz ne anlamda dogru sizce?

Bir kisiyi tanimadan etmeden uzaktan adami neden Sahtekar, veya sirketin Adami ilan ediyorsunuz?

Arkadasimiz burda herkes gibi bildiklerini paylasiyor, ve üstelik gidib kendiniz görün karar verin diyede yaziyor, bunda sakinca nerde?

Lütfen Sahse karsi mesaj yazmayi birakin!

Kusadali
03 Nisan 2016, 22:22
Arkadasim Ben reklam felan yapmiyorum arkadas bu firmayi sordu bende yazdim bunun neresi reklam

Gercekler
03 Nisan 2016, 22:55
Arkadaslar,

bence daireler ucuz degil, pahali bile.

Niye diyecek olursaniz. Nekadar verirseniz, o kadar kalite alirsiniz. Cok basit, kar amacli calismayan TOKI bile bu fiyata ev veremiyor.

Peki nasil olurda bu evlerden yine kar ediyor? Cok basit:

1. Daireler dagin basidir, sehire biraz uzaktir. Gecmiste Didim diye daireler sattilar, didimi 30 KM'ydi.

2. Evin mutlaka catisini görmek isteyin. Iyi cati pahalidir. Iyi bir cati en az 20 yil dayanir. Böyle binalarda cati bile yapmiyorlar. Düz cati yapiyorlar. Üstü görünmesin diye asagidan. Catiya cikip baktiginizda, normal bir beton, üste bir zivtli kagit atiyorlar. Yani iki üc sene sonra bu catilar akacak. Evlerin masrafi müsterek oldugu icin, cati hersene yamanacak, sizde ödeyeceksiniz.

3. Bu evlerde büyük ihtimal kalorifer sistemi yok. Daha cok yazin kullanilacagi icin kalorifer sistemi yoktur. Buda fiyat olarak cok avantajli. Hem iscilikten, hemde malzemeden kar ediyorsunuz.

4. Kalorifer sistemi olmadigi icin, büyük ihtimal Klima taktirmaniz gerek kisin biraz isinmak icin. 2000 TL iyi bir Klima tutar. Büyük ihtimal bacada olmadigi icin evde, herkes camin disina sarkitacak Klima sistemini. Görüntü kirliligi bir numara.

5. Sivayida kaliteli yaparsiniz, kalitesiz. Deniz'e yakin ve rutubet cok oldugu icin ucuz sivada iki sene sonra dökülmeye baslayacak. Yine masraflar müsterektir.

6. Balkon demirlerine bakin. Kromnikel/Aluminium mi, yoksa demir mi? Kromnikel/Aluminium pahali, cünkü küflenmez. Demirse iki sene sonra küf olur.

7. Evin ana girisin kapisina bakin. Büyük ihtimal ince ama cafcafli bir kapi. Bunlar kalitesiz ve ucuz. Hirsizlar cok sever. Iki sene sonra kapi almaya gideceksiniz.

8. Birde reklamda bagzilar aidat garantisi veriyor. Yok on sene zam yok falan. Zam olmamasi imkansiz. Asgari ücrete 6 aya bir zam geliyor. O bekci eski asgari ücretin altinda calismaz. Salak degil ya. Birde asgari ücretin altinda calistirmak suctur. Nasil olacakmisda zam gelmeyecekmis aidata? Böyle sirketler, kimsenin günahini almayim ama, iflas gösterip, baska kisi altinda ise devam ediyorlar. Iflas ettikten sonra elinizde garanti olsa neye yarar aidata zam yapmayacagina.

SesSizliK
03 Nisan 2016, 23:38
bu arada gercekten TV deki bu emlak reklamlari ve Estetik ameliyat saglik dis vss reklamlari iyice baydi hele birinde isim vermicem adam kadinin gögüsüne takilan slikon ameliyatinda doktorla röportaj yapiyordu :O :D

Gercekler
04 Nisan 2016, 01:14
Bakanin ATV'deki reklamlara inanip daire alanlara:

https://www.sikayetvar.com/turizm/devremulk-ve-devre-tatil/dmy-grup

Esin Termal hakkinda yazilana bakin:

https://www.sikayetvar.com/dmy-grup-didim-akbuk-esin-termal-magdurlari

Alin alinda ucuza hal edeyim derken stresten hasta olun:

http://www.islamihotels.com/yorumlar.php?hid=43&sf=1

Halen alan olursa, af buyrun, salakliktir.

Kusadali
04 Nisan 2016, 10:24
Arkadasim memocum
Bak beenden sana bir arkadas tafsiyesi
Burda kim ne yazaarsa yazsin inanma derim hatta banada Benim yazdiklarimada inanma amma ev alacaksan git yerinde incele Gör düsün sonra kararini ver bizler parayi kolay kazanmiyoruz parani kim olursa olsun kaprirma derim
Ben gittim gördüm ondansonra kararimi verdim
Sana iyi sanslar dilerim burda böyle yazilar yazipta tartismayi hic uzatmaya gerek yok
Amma gider herhangi bir firmadan alirsan al burda yasadiklarini paylasirsan sevinirim

Galaxy3764
04 Nisan 2016, 11:08
Arkadaslar Istanbul ve etrafi + Bursa Ve etrafinda - Mudanya da nereden daire alinmali?
Alanlar görüslerini yazarlarsa iyi olur.
Ne kadar verdiler,site icimi nesi .
Kac yasindaki daireler , veya yeni yapi ?

Kusadali
04 Nisan 2016, 13:26
Arkadasim bak bir arkadasa Yardim olsun diye bir yazi yazdim bak ne cevaplar aldim sen yazilanlarin hepsini okudunmu
Ayni tasfiyeleri sanada ediyirum Kendin git gözünle Gör al malini kimseye Kanma

Sana bol sanslar insallah gönlüne göre Bullur alir ve güle güle oturursun

Selamlar

Galaxy3764
04 Nisan 2016, 13:38
Arkadasim bak bir arkadasa Yardim olsun diye bir yazi yazdim bak ne cevaplar aldim sen yazilanlarin hepsini okudunmu
Ayni tasfiyeleri sanada ediyirum Kendin git gözünle Gör al malini kimseye Kanma

Sana bol sanslar insallah gönlüne göre Bullur alir ve güle güle oturursun

Selamlar

Zaten benim görüsümde ayni seninle.Onun icin soruyorum neresi diye.Gidip görüp almam icin tavsiyeler.
Yeni bir konu acmak istemedim.

mehmet2
08 Nisan 2016, 00:54
Arkadaslar kusadasindan bizde almak istiyoruz fakat guvenmek zor reklamlarda goruyoruz fakat arkadasimizin dedigi gibi isitma sistemi yok tabi bide aidat odemeleri var fiyatlar cokta uygn degil 1+1 sonucta m2 az ev almak istiyorsaniz mutlaka bitmis bir projeye para verin iskana da sordurun sorun cikabiliyor

Kusadali
08 Nisan 2016, 11:29
Arkadasim Ben bir tane aldim 2+1 aydati 10 sene sabit 50€
Benim tanidigim arkadaslardan alanlar Oldu evlerini teslim alanlar
Oldu tabuki Ben onlari övmek gibi olmayayim sizleride yanlis yönlendirmek istemiyorum
Herkesin kendi karari
Sadece Ben kendi yasadiklarimi yazdim
Bazi arkadaslarda baska yasamislardir herkes burda yazaarsa bilgi edinmis oluruz
Birde benden tafsiye Benim kusadasinda Arsalarim ve bir tane daha dairem var
Pisman degilim aldigima Kimden alirsaniz alin zarar etmezsiniz emlaktan Eger imkaniniz varsa alin derim

musti_66
29 Nisan 2016, 12:30
Slm Kusadali, herkes kendi dusuncesini elbette paylasabilir, kimse kimseyi yargilamasin, hep beraber gelecek aylarda bu projenin ne olacagini goruruz. Atip tutmakla bir yere varilmaz, burda Bilgi paylasimi onemli olandir. Ben de bir kac ay once 2 + 1 ev aldim bu projeden ve iyi bir sonuca ulasacagimiza inaniyorum.

talihli
01 Mayıs 2016, 15:48
Kardeşim, sakın bu işe girme. Eşinlife da 80 m2 vaadedilen 2+1 daire 59 m2, 60 m2 vaadedilen 1+1 daire 35,8 m2. Dairelerden m2 çalarak bir katta 6 daire fazladan yapılmış. bütün komplexte tam 1,5 milyon Euro haksız kazanç elde etmişler. Az paramı ?. Daireler tabii küçücük kalmış. Kasım 2014 bitirilip teslim edilecekti. Mayıs 2016 ya geldik. Daha iskanlar bile çıkamıyor. Teraslardan 6 Bloktan da yağmur suları dairelerin duvarlarına akıyor. Sebebi de teraslar ne isole edilmiş ne de fayans döşenmiş. Döşemeye de hiç niyetleri yok. Söz verilen Sosyal tesislerin hiç birisi yok. Ondan sonra da Rıdvan reklamlara çıkarak yaptığımız bütün inşaatları bitirdik diye yalan söylüyor. Allahtan korkmadan !!!. Termal havuzlar yaptı ama termal su yok. Oradaki termal su sadece davutlarda yapılacak 4 tane Termal Otel içinmiş. Yani herkesi kandırdılar. Sitede dünya kadar eksik var ama kimse ilgilenmiyor. Utanmadan birde herkesten aidat istemeğe kalkıyor. Eşin Park projesi de temmuz 2015 de bitecekti. O da yarım. Onun için Eşin Group'tan uzak durun.

talihli
01 Mayıs 2016, 16:15
ardeşim, sakın bu işe girme. Eşinlife da 80 m2 vaadedilen 2+1 daire 59 m2, 60 m2 vaadedilen 1+1 daire 35,8 m2. Dairelerden m2 çalarak bir katta 6 daire fazladan yapılmış. bütün komplexte tam 1,5 milyon Euro haksız kazanç elde etmişler. Az paramı ?. Daireler tabii küçücük kalmış. Kasım 2014 bitirilip teslim edilecekti. Mayıs 2016 ya geldik. Daha iskanlar bile çıkamıyor. Teraslardan 6 Bloktan da yağmur suları dairelerin duvarlarına akıyor. Sebebi de teraslar ne isole edilmiş ne de fayans döşenmiş. Döşemeye de hiç niyetleri yok. Söz verilen Sosyal tesislerin hiç birisi yok. Ondan sonra da Rıdvan reklamlara çıkarak yaptığımız bütün inşaatları bitirdik diye yalan söylüyor. Allahtan korkmadan !!!. Termal havuzlar yaptı ama termal su yok. Oradaki termal su sadece davutlarda yapılacak 4 tane Termal Otel içinmiş. Yani herkesi kandırdılar. Sitede dünya kadar eksik var ama kimse ilgilenmiyor. Utanmadan birde herkesten aidat istemeğe kalkıyor. Eşin Park projesi de temmuz 2015 de bitecekti. O da yarım. Onun için Eşin Group'tan uzak durun.

nevzat60
01 Mayıs 2016, 16:46
selam bende bir daire almak icin esin insaat ridvan beyden kusadasina gittim insaatlarin ikisi davutlarda birisi kusadasinin dagin tepesinde adida esentepe güzel esiyor ama ne yolu var e yolagi ben arabayla zor ciktim sonra bize dagdan bir yer gösterdiler sonunda kacip kurtulduk davutlarda bitmis faal olan siteyi bize gösterdiler daireler cok Kücük otel odalari gibi iscilik sifirin altinda sifir sonra davutlardaki ikinci insaata gittik orasida davutlar hamaminin hemen alttarafinda cukurda hamamin tüm kokusu pisligi orda sonra esin tepeye gittik ve yolunu yol demeyelim patika dikenlerin icinden gidiyon normal yol yok kactik.bunlar benim basimdan gecenler herkes alip almamakla serbesttir

misterno
09 Mayıs 2016, 22:39
Arkadaslar

Turkiye nin heryerini gezmis biri olarak Kusadasi ndan insanlarin ev almayi dusunmesi beni hakikaten sok etti. Heralde Turkiye nin gelmis gecmis en betonlasmis en kirlenmis en sehirlesmis Ege sehridir Kusadasi.

Belkide aranizda hic gitmeyenler gormeyenler var bunu anlarim. Ama bir gorseniz bir daha asla gitmezsiniz yani o kadar kotu. Hatta icinden denize girilmeyeli 15 yil oluyor. Kusadasinda yasayan akrabalarim var denize girmek icin minibuse atlayip yarim saat uzakliktaki Guzelcam a gidiyorlar ki orasi da dag tas insaat dolmus durumda. Ama denizi hala temiz.

Bence gitmediginiz gormediginiz yerden ASLA ev almayin. Hayatinizin hatasini yaparsiniz.

misterno
09 Mayıs 2016, 22:42
Selam kardes illaki herkesin bir fikri vardir,izmir Ürkmez taraflarina gelmek istersen hem yazlik hemde kislik kullanabilecegin kasaba icinde denize yakin mülk konusunda (arkadasimin mülkü) sizi konustururum.Kolay gelsin.

Benim urkmez de arsam var. Ne denize girilebilir ne adam gibi bir oturum yeri var. Yani corak ipsiz sapsiz biryer.

Ha diyeceksiniz ki sen neden aldin? Ben almadim miras kaldi simdi satmak icin sabah aksam ugrasiyorum ama kimse ilgilenmiyor. Benim arazi Arkonutlarin arkasinda. O kadar kotu ki belde demeye yada yazlik yer demeye bin sahit ister. Zaten bu yuzden de cok ucuz arsalar.

Daha once dedigim gibi gitmediginiz gormediginiz yerden hicbir sey almayin.

tokkli
16 Mayıs 2016, 12:12
ja bizim insanlarimiz niye herseye inaniyor anlamiyorum gideceksin göreceksin öyle tv kanallara reklam vermeklen isler yürüyorsa bende hemen simdi tüm tv kanallarina bilmem ne reklami vereyim sizin sayenizde köseyi döneyim ayrica tv sirketleriyle aram cok iyidir hepsinle atv si kanal d si kanal 7 hepsiyle neyse siz dogru olani yapin .

canikom
18 Mayıs 2016, 16:40
ALLAH C.C. rizasi icin uzak durun. 1 cent bile vermeye degmez.

moralist
18 Mayıs 2016, 16:52
Ben Kusadasinda tek bir sirkete inanirim,ondan güvenlisi yok

misterno
18 Mayıs 2016, 17:36
Ben Kusadasinda tek bir sirkete inanirim,ondan güvenlisi yok

neye inanirsan inan, Kusadasinin icinde degil disinda bile insanlar dnize giremiyor.

Millet atliyor minibuse 30 dakka uzakliktaki Guzelcamlida denize giriyor. Orada akrabalarim var onlarda sikayetci Kusadasi sehirlesti diye

Ben buradaki milleti anlamiyorum Kusadasi ndan yazlik almak tamamen aptallik. He 30 sene once olsa okey o zamanlar guzelmis

moralist
18 Mayıs 2016, 18:04
havasi yeter oranin

misterno
25 Mayıs 2016, 16:57
havasi yeter oranin

ne havasi ya?

sehir gibi olmus heryer beton bina

son 20 yildir Kusadasina gitmediginiz belli

Cahit
13 Temmuz 2016, 23:43
yok artık
asıl mesleği avukatlık şimdi müteahhitlik yapıyor müşteri toplayabilmek için hoca bile olmuş

https://www.youtube.com/watch?v=4mQYCIyWVts

bize takip ediyor bu şirket :)
videoyu silmisler
http://fs5.directupload.net/images/160802/ulwv9gag.jpg
iyiki kopyasını indirdim ;)

SesSizliK
14 Temmuz 2016, 01:44
Müsteri veya baska biseymi bilmem ama bu videoda adamin anlattikarinin hepsi gercek ANORMAL bi sey yokki kendi kafasindan uydurma yalan dolanda anlatmamis tamamen dogrulari anlatmis KRAL CIPLAK demis.

Roket67
20 Eylül 2016, 08:51
Zamaninda Yalovada Veli Göcerde böyle daireler satiyordu. Ne oldu 99 depreminde hepsi göctü. insaatlar saglammi onuda göz önünde bulundurmak lazim. sonra hem paranizdan hem caninizdan olmayin derim.
Herkese saygilar

dogrucu
04 Aralık 2016, 12:31
Selamlar Arkadaslar,

Ya arkadaslar bu reklamlardaki ev satislari cok kafami kurcaliyor,Bizde ev edinmek istiyoruz memlekette ama kafamiz cok karisik ve günvenemiyoruz bunlara, Özellikle Eşin Group Projesinden Daire fiyati 19.900€ dü bir ara simdi ise 24.900€, Mesela Bittiginde degeri 50.000€ olacak evi size 24.900€ vercem diyor hemde Kusadasi gibi Turistik bir yerde ve Merkezde ! dolayisiyla insan süpheleniyor haliyle, TV´ye cikarip ev sahibi olmus ve gülen yüzlerle biz ev sahibi olduk bu firmadan sizde olun cikin gelin bir an önce hic durmayin diyen kisilerinde kendi adamlari olmadigigini nerden bilecez acaba bu sekilde insani gazami getirmeye calisiyorlar yoksa o kisiler gercek müsterimi ve söylelenler hakikatmi ? O kadar cok dolandirilma olayi olduki bu ve bir kac firma daha var TV´de reklamlari veriyorlar sürekli dedikleri gercek ise bile insan kesin dolandirilacagini düsünüp düsünüp paranoya yasiyor sürekli, Adam diyor cok konusup malini övenlere itibar etmeyin bize gelin ama aynisini kendisi yapiyor hergün saatlerce TV´de bagira bagira limon,corap satar gibi ev satmaya calisiyor bu arkadasta ve dolayisiyla insan işkilleniyor, Bu firmanin veya baska bir kac firma daha var TV´de cikip ev satanlardan ev,daire falan alan oldumu aramizdan eger olduysa tecrübelerini,bilgilerini,tavsiyelerini paylasirlarsa cok sevinecegim,

Saygilar,

slm memocum ben dogrucu tv lerden izlediğim reklamlari merak ederek gittim inşaatlarını gezip gördüm ve çok memnun kaldım reklama çıkan kişiler kendilerinin adamları değilmiş ben oradayken yurt dışında yaşayan ve benim gibi merak edip gelen kişilerle tanıştım ve konuştum kim ne derse desin yalan adamların bitmiş olan inşaatlarından daha önce ev alanlarla da konuştum çok memnun olduklarını ve evlerinde tatil yaptıklarını hiç düşünmeden benimde almamı söylediler ve bende eşin tepe projelerinden bir daire aldım ve arada bir gidip gizliden takip ediyorum adamlar söz verdikleri gibi çok hızlı bir şekilde çalışıyorlar inşallah böyle devam ederlerse bende bu yaz aldığım dairemde tatilimi yapacağım ayrıca ridvan eşin ve çalışma arkadaşlarını tanıdığıma çok memnunum sende git gör kendi kararını kendin ver kaybedeceğin tek şey yol masrafının olur deymezmi kafandaki soru işaretlerini kaldırmaya istersen sana adamların şirket müdürü olan hakan beyin numarasını vereyim benimle de o ilgilendi mükemmel insalar ara görüş git allah hepsinden razı olsun

dogrucu

Cahit
04 Aralık 2016, 13:18
slm memocum ben dogrucu tv lerden izlediğim reklamlari merak ederek gittim inşaatlarını gezip gördüm ve çok memnun kaldım reklama çıkan kişiler kendilerinin adamları değilmiş ben oradayken yurt dışında yaşayan ve benim gibi merak edip gelen kişilerle tanıştım ve konuştum kim ne derse desin yalan adamların bitmiş olan inşaatlarından daha önce ev alanlarla da konuştum çok memnun olduklarını ve evlerinde tatil yaptıklarını hiç düşünmeden benimde almamı söylediler ve bende eşin tepe projelerinden bir daire aldım ve arada bir gidip gizliden takip ediyorum adamlar söz verdikleri gibi çok hızlı bir şekilde çalışıyorlar inşallah böyle devam ederlerse bende bu yaz aldığım dairemde tatilimi yapacağım ayrıca ridvan eşin ve çalışma arkadaşlarını tanıdığıma çok memnunum sende git gör kendi kararını kendin ver kaybedeceğin tek şey yol masrafının olur deymezmi kafandaki soru işaretlerini kaldırmaya istersen sana adamların şirket müdürü olan hakan beyin numarasını vereyim benimle de o ilgilendi mükemmel insalar ara görüş git allah hepsinden razı olsun

dogrucu

Bugün kayıt olup ilk mesajında bu konuya yazman çok enteresan. Almanya'nın hangi şehrinde yaşıyorsun?
Özelden telefon numaranı yazarmısın, şirket ve daireler hakkında bilgi edinmek istiyorum.
Umarım İP numaran Türkiye İP numarası değildir.

gentlement
04 Aralık 2016, 17:12

dogrucu

bu konuya mesaj atanlarin neredeyse tamami "TÜRKCE KARAKTER" kullanmazken (bende dahil) ne hikmetse sen "TÜRKCE KARAKTER" kullaniyorsun. Ayrica bugün üye olup, yine bugün, bu konuya mesaj atiyorsun ve Esin´leri öve öve bitiremiyorsun!!! Tohaf, cok tohaf..

Beyler, bu tür sahtekarlardan uzak durun! Gidin illa ev almak istiyorsaniz 10-20 Bin TL fazladan ödeyin ancak taninmis, devlet bazinda güvenilir sirketlerden ev alin... Parayi kolaymi kazaniyorsunuz Almanya´da...

ken_guen
04 Aralık 2016, 20:59
Arkadaslar benim dikkatimi ceken adamlar tv,de saatlerce reklam yapiyorlar bu masrafin altindan nasil kalkiyorlar anlamis degilim!!!!

moralist
04 Aralık 2016, 21:14
Türkiye diyince para cok diyince duracaksin

gamberoglu2000
04 Aralık 2016, 22:30
kusadali gitti dogrucumu geldi bu konu tamamen komediye dondu reklamin ikinci raundu basladi ya silin bu konuyu kokten bir dahada buna benzer konu acilmasin bu bordda sazan ariyorlar bu bordda yanlis bord burasi keriz avi icin kimse yemez boyle reklamlari burda.

Techniker
04 Aralık 2016, 22:58
Dikkat edin adamlar burayi takip ediyorlar , nedense yeni üye olanlarin mesaji hep esin gurupu övmek ,yazdiklari hepsinin birebir kopyasi,mantikli düsünün ,sonra basiniz agirmasin.

Cahit
04 Aralık 2016, 23:12
kusadali gitti dogrucumu geldi bu konu tamamen komediye dondu reklamin ikinci raundu basladi ya silin bu konuyu kokten bir dahada buna benzer konu acilmasin bu bordda sazan ariyorlar bu bordda yanlis bord burasi keriz avi icin kimse yemez boyle reklamlari burda.

Uyarı için dursun, silersek gurbetçileri kim uyaracak. beceriksizleri kullanmayan binlerce kişiye ulaşıyor bu konu arama motorları sayesinde.

karam82
04 Aralık 2016, 23:13
@dogrucu arkadas 1.ci si burda telefon numarasi verip yönlendirme yapmayi birakalim. numaralar kaldirildi.
Ikinci Fark ettiysen yazdigin mesajin ne derece cittiye alindigini senin mesajina yanit verilen mesajlardan da belli oluyor, Mesajinin amaci ne oldugu ve Yurtdisinda olmadiginda net sekilde belli. Kendinizce kalkip burda prim cikarmayi birakin.

Bu Forumda ne sizi karalama politikasi nede sizi destekleme platformu degildir.
Bu forumda bilgi alis verisi yapma alanidir. Sahsen Bu Sirket islerini dürüst yapiyorsa hic bir elestiriden korkmadan yoluna zaten devam eder.
O yüzden gereksiz yere yönlendirme yapip kendinizce prim cikarmayin...

Ben Genel anlamda zaten Avrupa yayini veren Türk kanallarinin Avrupada yasayan Türk vatandaslarina neden bu tür reklamlari laik gördügünü anlamis degilim. Her Kanalda eskiden Telefon sirketleri araciligiyla oyunlarla milleti tuzak a düsürmekle ugrasmaktaydilar yok Iki resim arasindaki farklari bulun, yok hangi sayi iki sefer yazilmis vs diye oyunlarla doluydu. Simdi ise Reklamlar Devre Mülk, Satilik Ev, Vs Vs diye Avrupada yasiyan vatandaslarimiz üzerinde oyun oynanmakta, bu oyunlari birakin....

Bizleri Keriz Yerine Koymayi Birakin, Bizler Ne Keriz nede Cahil insanlar degiliz. Sadece Vatanina Hasret Gurbetcileriz..

@gamberoglu2000 arkadasim asil bu konu kaldirilirsa bilgi sahibi olmadan yapacaklari alisverislerde zarar görebilirler.
varsa bir yerde hata en azindan o hatayi bilerek o konuya da dikkat ederek almak istiyorlarsa alirlar..

Bizler Dayanisma icinde kalarak birbirimize bilgilerimizi aktarmakla mükellefiz.

Saygilar

MEGAbond
05 Aralık 2016, 00:03
beni cok fazla ilgilendirmesede,konuyu bastan asagi okudum.

ilk önce sunu belirteyim,özbeceriksizler ailesi dün olusmus bir platform degildir.temeli taa 2000 sensine dayanir.

burdaki bir cok nik, azda olsa birbirlerini uc asagi bes yukari tanir.

gamberoglu arkadas ve bir cok arkadas,olasiliklari degerlendirmis.

örnek olarak,,kusadali ve dogrucu denen sahis in hic isi gücü yok,sözde esin gruptan ev almis ve sanal alemi dolasarak sizde alin muhabbeti yaparak hayir islemeye calisiyor vede en komigi yeni üye oluyorlar ve ilk mesajlari bu konuya,,,birde ben gittim gördüm diyor sanki almanyadan veyahutta baska bir avrupa ülkesinden gidip görmüs gibi yaziyor,(ne hikmetse pc si Türkce klavye---yersen).

karam82 ustam zaten, IP nin üc asagi bes yukari nerden girdigini görüyor. geyik muhabbet ararsan cok olur,,mesela örnegin= ben almayada kaliyorum ama su an izindeyim bu satirlarida Tr den yaziyorum gibi,,,adamin hic isi gücü yok izine gitmis,,izinde bile insanlara hayir islemeye kalkiyor,,(yersen)

1=paraniz varsa ilk önce sanal alemde bir arastirin almak istediginiz evi veyahutta ilgili sahislari.

2=alicaginiz ev veyahutta daire ise herseyi bitmis,hic bir problemi olmiyan gayri menkul alin.

3=herseyi bitmis bile olsa,herseyden killanin gidin belediye bu binalarda bir sikinti varmi yokmu arastirin.(mesela deprem dayaniklilik sertifikasi felan gibi)

4=toplama parayla, daha ortada fol yok yumurta yok,,size kismet olursa 2 sene sonra ev vercez muhabbetleri.toplama parayla yapilmasi arzu edilen veyahutta vaad edilen hicbir olayin garantisi olmaz,uyanik olalim lütfen.alin terlerimizi bu sahtekarlara kaptirmayalim.

son olarak Karam82 ustam zaten gerekli uyarilari ve bilgileri vermis.

ÖZBECERIKSIZLERDE bir konuya fikir beyan ediceksen,baska merdiven alti sitelerle karistirmayacaksin.sazanligin lüzumu yok.madara olursun tipki bazilari gibi.

saygilarimla

MEGAbond

OrLoW
09 Mayıs 2017, 21:59
Bu konuda dikkatli olmak gerek insanlar parayı kolay kazanmıyorlar. Bu eşingroup dan ev almış aldığınada bin pişman olmuş kişilerin yazılarına denk geldim ben facebookda hakkında hiç iyi şeyler söylemiyorlardı.Hatta esingroupdan o sayfaya cevap yazdılar adamların tek dediği gelin misafirimiz olun..İnsanlar orda şirket hakkında neler neler yazmışlar birebir ev alanlar adamlar o sorulara bile cevap vermemişler bir sürü sorun okudum..Adam orada demişki anlaşmada atıyorum tam aklımda değil metrekaresini 70 metrekare olarak anlaştıkları daireler bunlar düşük teslim etmişler aşagı yukarı 10 metrekare dairelerden çalınmış... Ateş olmayan yerden duman çıkmaz varki birşeyler insanlar konuşuyorlar.. Çok Çok iyi araştırmak gerek önce

Birde düzgün firmalar Prestij sahibi firmaların reklamlarıda kendini belli eder.. Her dakika TV de nasıl ev satılan firmaların reklamlarının döndüğüne dikkat edin

Kusadali
03 Temmuz 2017, 11:10
Arkadaslar kim ne yazarsa yazsin
Gecen sende Ben gittim gezdim karar verdim ve bir daire aldim
Ben dedikkerinin hic biride bana yalan gelmedi Ben sizi yanlis yönlendirme yapmayim amma ev almak isteyenler gitsin kendi gözüyle görsün kararini versin
Burda yazilanlara aldanmasin
Herkes kafasina göre yazi yaziyor
Gidip görüo alanlarla Konsun neler yasamislar

ALSANCAK-35
03 Temmuz 2017, 19:20
Insallah insaatlar zeytin alanlarina dahil degildir.Yoksa yazik olmustur o canim zeytinlere.Ayrica hayirli ugurlu olsun Kusadali kardes yazligin,insallah hayrini görürsün evinin !

karam82
03 Temmuz 2017, 20:52
@kusadali foruma üyeligin 3.Nisan.2016 ilk mesajin üyeligini aldigin ilk günü esinadayi övme.
1bucuk senedir forumdasin. 10 mesaj ve 10 mesajinda Esinadayi övme.?
Arkadasim sen sorun yasamadin hani reklamini da yapmiyorsun diyelim ki neyin ne oldugu belli.?
Baskasi sorun yasamis yada sorunu varsa kalkip burda övgüler yagdirmanin sadece amacinin burda prim yapmak oldugundan üyeligini iptali gerekecek.
Bu Mesajimdan sonraki mesajimda 11 mesajinda Esinadayla alakali oldugunda bu forumda amacinin reklam oldugunu düsünecegimden üyeliginin iptali olcaktir.

Almissin memnunsun 1 mesaj yazdin anladik ama 10 mesajla muhalefet olmaya gerek yok.

bizler burda avrupali türklerin sorunlarinin karsilikli alis veris yapmasi icin variz, ve tuzaklara düsmemesi icinde birbirmizi aydinlatmaya calismaktayiz.
umarim mesajimin üstüne tartisacak mesaj yazmayi birakirsiniz.

dörtbölük
22 Mart 2018, 15:43
Konu açılali 2 seneden fazla olmuş, merakimdan soruyorum acaba bu dairelerden alan oldumu bu zaman içinde veya tanidiklarindan bir şey duyanlar oldu mu. Bana göre kazıkcı bunlar ama senelerdir büyük tv kanallarinda dakikalar boyunca reklam yapacak kadar paralari varsa demek ki bunlara kanıpta alan çok diye düşünüyorum :eek:

hekimoglu
22 Mart 2018, 15:51
Insanlar bu tür isleri genelde cok karli bir is yaptiklarini kiskanclik hasetten baskalarininda bundan yararlanmamasini istedikleri icin gizli yaparlar ben sahsen yakin cevremden bunlarla is yapan kimseden haberdar degilim, tosuncuga para yatiranlarida duymamistim lakin yavas yavas yakin cevreden karin agrilari sizintilar cikmaya basladi :-)