PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Düsseldorf Konsoloslugunda Bebek emzirmek veya altını değiştirmek

yogunoluk
03 Ocak 2016, 11:53
S.a. arkadaşlar Hakkınızı helal edin Forum'a yeni üye oldum...
Önümüzdeki hafta inşallah eşim ve yeni doğmuş oğlumla konsolosluğa gidip, doğduğuna dair işlemleri yaptırmak istiyorum. Haziran seçiminde konsolosluk binasının değiştiğini gördüm. Büyük ve güzel olmuş.
Ama Bebek emzirme veya alt değiştirme mümkünatı var mı acaba çok merak ediyorum??
Hala eskisi gibi çok beklemek gerekiyor mu?
Çocuk sahiplilere öncelik tanıyorlarmış diyorlar, doğru mu?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ☺

delitürk
03 Ocak 2016, 12:24
Ben gecen haftalarda gittim sira numarasi aliyorsunuz ve bekleme salonlari var siraniz gelene kadar bekliyorsunuz pek fazla beklemedim ama sonucta hersey olabilir islemlere bagli,heryer temiz görunuyordu ,,tabiki kucuk cocuk engelliler ve yaslilar icin öncelik taniniyor oradan rica edersin durumunu anlatirsin yetkililer sizi eceri alirlar ilk siraya yakin numara alirsiniz..cocuk emzirmesi ve altini degistirmelerini heralde yetkililer yapmayacak musayit bir yerde emzirirsiniz yada altini degistirirsiniz bu soruyla ilk defa karsilasdim.formlarda..

enespasa
03 Ocak 2016, 12:59
dogum islemleri icin, kendiniz gitseniz yeterli cocugu ve yengeyi yormaya gerek yok.ben sahsen oyle yaptim

yogunoluk
03 Ocak 2016, 21:01
Tamam teşekkür ederim cevaplariniz icin :-)

Paparazi39
04 Ocak 2016, 01:42
arkadasim

ekstradan bebek emzirme salonu veya pempas degistirme salonu olacagini sanmiyorum.
Fakat gercekten zor duruma düstügünüz zaman size orada herkez yardimci olur.......bebenize oda bulurlar........

En iyisi konsoloslugun acilmasina yarim saat kala orada olun siraya bir numara olarak girersiniz ve isleriniz cabuk gecer

hope41
13 Ocak 2016, 17:31
DÜS u bilmiyorum ama Essen de en alt katta var, bilgi olarak merak edenler icin ekleyeyim dedim.

arno
14 Ocak 2016, 15:28
Sevgili kardesim Düsseldorf konsoloslugunda cocuk alti degistirme yeri 2. katta var ve cok güzel her taraf temiz. Mescitte var yani herseyi düsünmüsler, yapanlardan Allah razi olsun. Acikca söylemek gerekirse bu kadar güzel olacagini beklemiyordum. Bize düsen bundan sonra temiz kullanmak. Saygilar.

sudeys
02 Mart 2016, 12:48
Sevgili kardesim Düsseldorf konsoloslugunda cocuk alti degistirme yeri 2. katta var ve cok güzel her taraf temiz. Mescitte var yani herseyi düsünmüsler, yapanlardan Allah razi olsun. Acikca söylemek gerekirse bu kadar güzel olacagini beklemiyordum. Bize düsen bundan sonra temiz kullanmak. Saygilar.

aynen bizler temiz temiz kullanırsak temiz olur sağ olasın kardeşim mescid de varmış ohhhh önceden bunlar yok idi güzel olmuş