PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : adac plus ile ilgili soru.

fuk_18
25 Aralık 2015, 00:43
arkadaslar 2 yildir esim ve ben adac plus uyesiyiz tek arabamiz var ve yillik 109 euro civari para oduyoruz simdi sormak istedigim esimi cikartsam 84 euro oducem, o durumda esim araci kullanirken birsey olsa adac araci cekmiyor yada ugrasmiyormu hani bu ikinci kisinin yarari nedir adac da biri acikliyabilirmi rica etsem.

hOrOz
25 Aralık 2015, 00:57
bence 25€ icin degmez yoksa hanim yolda kalirsa bakmazlar

fuk_18
25 Aralık 2015, 00:58
yani abi 84 euroda esim yolda kaldiginda karsilamiyorlar o yuzden mi 109 euro oduyorum,

bence 25€ icin degmez yoksa hanim yolda kalirsa bakmazlar

hOrOz
25 Aralık 2015, 01:02
aynen ADAC üyeligi arabayi degil kisileri kapsiyor
https://www.adac.de/mitgliedschaft/tarife/

Für Sie und Ihren (Ehe-) Partner:

Alle Leistungen der ADAC Mitgliedschaft
Pannen- und Unfallhilfe in ganz Europa
Weltweiter Krankenrücktransport
Europaweiter Fahrzeugrücktransport
Fahrtkosten, Ersatzteilversand, außerplanmäßige Heimreise
Unterwegs-Schutz mit Unfall-Sofortleistung, Auslandsreise-Haftpflicht und Reise-Vertrags-Rechtsschutz
ADAC Unfall-Rechtshilfe AUSLAND

fuk_18
25 Aralık 2015, 01:05
´
cok sagol abi o zaman kalsin yani bu sekilde ne olur ne olmaz

aynen ADAC üyeligi arabayi degil kisileri kapsiyor
https://www.adac.de/mitgliedschaft/tarife/

Für Sie und Ihren (Ehe-) Partner:

Alle Leistungen der ADAC Mitgliedschaft
Pannen- und Unfallhilfe in ganz Europa
Weltweiter Krankenrücktransport
Europaweiter Fahrzeugrücktransport
Fahrtkosten, Ersatzteilversand, außerplanmäßige Heimreise
Unterwegs-Schutz mit Unfall-Sofortleistung, Auslandsreise-Haftpflicht und Reise-Vertrags-Rechtsschutz
ADAC Unfall-Rechtshilfe AUSLAND

depream
27 Aralık 2015, 22:40
Araba calismiyorsa, kendi üzerine alabilirsin, ha senin ha haniminin arabasi. Ben bu yil 3 kere araba sorunu yasadim, 3 kere abschleppen yaptirdim, hepsi babamin üzerinden gitti :) O yüzden ha babam yapmis, ha ben. ADAC Gold Plus kullaniyor babam, yillik 84 € civarinda.

fuk_18
28 Aralık 2015, 01:39
Ya bu sene bende baya bir sorun yasadim arabayla ilgili 3 kere cektirdim ve 1 hafta leihwagen aldim, onumdeki 3 4 yilin parasini bu sene cikarttim :) da yinede sorayim dedim tek üstüme olsa ne sikintilar cikar diyede araci esim sürerken demek kapsamiyormus, o pek isime gelmedi birde en son leihwagen aldigimda arac motorschaden oldu masrafi aracin fiyatini gectigi icin cekmedilerde, o gun onada cok tartismistik,