PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yilbasinda neler yapiyorsunuz?

depream
23 Aralık 2015, 15:13
Merhaba arkadaslar,

su an'a kadar halen bir fikrim yok yilbasinda sözlüm ile neler yapabilirim diye :) evde otursak bi dert, disari ciksak bi dert :)

Bende bizim Beceriksizler Ailesine bir sorim dedim, onlar neler yapiyormus diye.

Aralarinda kesin güzel fikirler vardir elbette :)

Sürgün Sevdam
23 Aralık 2015, 16:13
Ben Bielefeld deyim

Hamburga gidecem.

bellali
23 Aralık 2015, 23:34
Merhaba arkadaslar,

su an'a kadar halen bir fikrim yok yilbasinda sözlüm ile neler yapabilirim diye :) evde otursak bi dert, disari ciksak bi dert :)

Bende bizim Beceriksizler Ailesine bir sorim dedim, onlar neler yapiyormus diye.

Aralarinda kesin güzel fikirler vardir elbette :)

Kölnü tavsiye ederim.buz pateni yaparsiniz sonra buz pateninin cevresinde güzel cafeler var sicak iceceginizi icerseniz istege göre nargile keyfide yapilabilir.saat 12 ye dogruda köprüye cikip havai fisekleri izlersiniz.

yada atlacaksin benim gibi münihe gideceksin. :)

67TOPRAK
24 Aralık 2015, 02:37
Yilbasinin benim icin diger günlerden hicbir farki olmadigi icin evdeyim. 40 yildir evdeydim, yine evdeyim.

Sabbar
24 Aralık 2015, 02:41
S.Aleyküm, Arkadaslar,

Esasinda konu olarak güzel.
Bende merak ediyorum, mesela @bellali Arkadasim yazmis Köln de ne yapilabilir sonrada nereye gidip havai Fisekleri izliyebilecegimiz yer.
Baska misal verecek arkadaslar yokmu.
Bu Köln olabilir Mannheim olabilir yada siz Board üyelerimizin yasadigi yerlerde olabilir.
Önemli olan Aile ile gidip oturulacak yerler olmasi.

Saygi ve Selamlarimla

boran36
24 Aralık 2015, 05:46
Vallahi Galiba Bu Sefer Evdeyiz Malesef .

depream
24 Aralık 2015, 07:07
Darmstadt'da Drachenberg varmis, manzarasi müthis diyorlar. Frankfurt bile gözüküyormus ordan :)

cassano
24 Aralık 2015, 11:44
Ailemle evde birlikte olacam, benim icin güzeli.

atilla79
24 Aralık 2015, 15:12
yilbasi gecesi mübarek cuma gecesine denk geldigi icin kesinlikle evdeyiz. Sapkin eglencilerden uzak durmak bizim tercihimiz

Sürgün Sevdam
24 Aralık 2015, 16:01
Yilbasinin benim icin diger günlerden hicbir farki olmadigi icin evdeyim. 40 yildir evdeydim, yine evdeyim.

Yilbasi bahane

Dostlari ziyaret sahane be üstad.

erkan1903
24 Aralık 2015, 16:27
Ben her sene oldugu gibi "PTT"ye takilacagim ;) (picama,terlik,televizyom)