PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hakaret davasi acabilrimiyim

akdenizli33
21 Aralık 2015, 11:12
günyadin Dostlar Sabah Sabah Boyle bir konuyu acmakistemyiodum ama hala rahatsizim..eBay klein enzeigede bir ilanimda bir türk mus sonradan ögrendim..bana mesaj yazdi..uzaktyaim bir yerde bulusabilirmiyz diye yazmis.bende hayir dedim .sonra bana yazmis arabam yok gelemem diye
bende aynen almnca soyle yazdim
das ist deine Probleme
snra bana almanca agir küfür yazdi.telefon numarasindan türk oldugunu ögrendim.
bende ona türkce yazdim..terbiyeli ol ben yasca buyuugum diye
bu sferde tükce gene küfürlu yazmis
simdi..buna karsi avukatima arasam dava acabilrmyiim..

Bambini
21 Aralık 2015, 11:21
Merhaba,

acmasina acarsin, ama bu konuda Ispatlaman lazim sana yazili sekilde küfür ettigini ve Telefon acip küfür ettigini.

Yani demek istedigim, baya karisik ve uzun is olur bu ve inanki delliler pek senden yana olmayinca bu isi pek uzatmazlar.

Ama bence hic bu isi takip etme, yoksa sende iki üc kere Polise gidip bu tür olaylardan dava acmalisin.

Olurya seni, bu olaydan sonra, rahatsiz eder e tehdit gibi seyler yagdirirsa Polise gidip sikayette buluna bilirsin.

Malesef bu tür Insanlar var, takma kafani, agrimayan basini agritma, yok Polise git .... Mektup gelsin birdaha git...

Ve... kimin ne mal oldugu belli degil.... Allaha havale et, rahatina bak....

akdenizli33
21 Aralık 2015, 11:28
Merhaba,

acmasina acarsin, ama bu konuda Ispatlaman lazim sana yazili sekilde küfür ettigini ve Telefon acip küfür ettigini.

Yani demek istedigim, baya karisik ve uzun is olur bu ve inanki delliler pek senden yana olmayinca bu isi pek uzatmazlar.

Ama bence hic bu isi takip etme, yoksa sende iki üc kere Polise gidip bu tür olaylardan dava acmalisin.

Olurya seni, bu olaydan sonra, rahatsiz eder e tehdit gibi seyler yagdirirsa Polise gidip sikayette buluna bilirsin.

Malesef bu tür Insanlar var, takma kafani, agrimayan basini agritma, yok Polise git .... Mektup gelsin birdaha git...

Ve... kimin ne mal oldugu belli degil.... Allaha havale et, rahatina bak....

arkasdaim yazdigi küfürler telefonumda eBay klein anzeige zaten..ben ona dediimki kufurlu etme ben yasca buyuyugum ddim sonra gene bana yazmis...Si,,, git diye acip Telefon edebilirdim am ayapmadim..

Bambini
21 Aralık 2015, 11:37
Yazdigim gibi, sonunda ugrasacak olan sensin.

Bence hic ugrasma, tabiki agrina gitmisdir, karsi taraftakinin sözleri ama inanki böylelerinle ugrasmaya degmez.

Telefonuna ve Mail olarak gelen Mesajlari silme, belki ileride lazim olur.

Seni birdaha rahtsiz edecek olursa, ona Mesaj at ve onu Polise sikayet edecegini ve onun yazdiklari Mesajlari silmedigini onlarida ispat olarak kullanacagini yaz.

Demesi kolay biliyorum ama takma kafana ve bu tür olaylar yüzünden Polismis Avukatmis ve sonunda Mahkeme ile ugrasmaya degmez.

Bu tabiki kendi fikrim, sen nasil düsünüyorsun bilemem.

Antakya
21 Aralık 2015, 12:53
"...Sana 24 saat mühlet veriyorum, ya benden özür dileyeceksin yada seni hakaret ve küfürden dolayi polise gider sikayet ederim...."

Yukardakine benzer mesaj at ona. Bakalim ne gibi tepki gösterecek sana.

Sürgün Sevdam
21 Aralık 2015, 14:22
Üstad belkide yasi ufak birisidir.

Ne yaptigini bilmiyordur.Internetin civisi cikmis.

Bence unut gitsin.Biliyorum sinirlenmissin, ama dava acsan ve ugrassan belki dahada sinirleneceksin.

cemil-04
21 Aralık 2015, 14:43
gerekli cevabi ver blockla gitsin. klavye delikanlilari bunlar, elbet birgün akillanirlar

1903besiktas
21 Aralık 2015, 18:00
arkadaşlar yazıp yorumlamış gerçi ama kıssadan hisse 'blockieren' yapıp artı kurallara uymuyor diye de şikayet edin diyeceğim ama...
bu tür dangalaklar çok can sıkıyor...

bu arada 'Rechtsschutz' sigortanız varsa elbette mahkemeye taşıyabilip 'acı parası' adı altında işleme sokabilirsiniz...
Avukatınız temiz iş için sevinir - davacı olduğunuz için başta sigortanız gıcıklanabilir ama davayı kazanmanız muhtemel olduğundan o da sevinir... bol bol screenshot şart... derken olan size hakaret eden terbiyesize olur...

yazdıklarıma bakıldığında aslında en iyisi son alternatif ve dava etmek... çünkü sen yapma ben yapma derken bu cinsler maalesef gitgide çoğalmakta...