PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : türkiyeden almanya aile ziyareti icin alinin vizeyi almanyada uzatma sansimiz varmi

erhan__79
21 Aralık 2015, 01:27
arkadaslar istek yaptik annem almanyaya ziyarete geldi burdayken vizesini uzatma sansimiz varmi?ve varsa nereden?davetiye aldigimiz yerdenmi?ve baska yapilmasi gereken birsey varmi vizeden haric?

catli50
21 Aralık 2015, 02:04
Evet erhan bagli bulundugun yabancilar dairesinden uzattirabiliyorsun
ben annem ile babami ordan üc ay uzattirt mistim
selamlar

erhan__79
21 Aralık 2015, 02:34
Evet erhan bagli bulundugun yabancilar dairesinden uzattirabiliyorsun
ben annem ile babami ordan üc ay uzattirt mistim
selamlar

eyvallah arkadasim saolain.

KaraKasirga
21 Aralık 2015, 07:00
Yok usta uzatmiyorlar, çok eskiden yapıyorlardı ama artık yapmıyorlar.

Bir arkadaş annesini getirdi oda uzatmak istedi ama yapancilar dairesi artık yapmadiklarini söylemiş.

Türkiye ye dönüp tekrar vizeye basvurmasini söylemişler

dboxcu
21 Aralık 2015, 11:15
arkadaslar istek yaptik annem almanyaya ziyarete geldi burdayken vizesini uzatma sansimiz varmi?ve varsa nereden?davetiye aldigimiz yerdenmi?ve baska yapilmasi gereken birsey varmi vizeden haric?

Arkadasim diger actigin konuyu okudum orada masraflari annem karsilamasi durumunda gelebilecegi gerektigini yazmissin acaba tam olarak annenizin gelmesi nasil oldu bende annemi getirmek istiyorum ayrintili yazarsan sevinirim.

baran47
22 Aralık 2015, 00:32
evet uzatabiliyorsun ben bugun anneme uzattim

doktordan rapor al ucamaz yolculuk yapamaz ve sigortasini uzat olur

brian_usta
22 Aralık 2015, 00:40

evet uzatabiliyorsun ben bugun anneme uzattim

doktordan rapor al ucamaz yolculuk yapamaz ve sigortasini uzat olur

uzatmasina uzatirlar ama öyle doktor raporu falan yaparsaniz bir dahaki sefre isi yokusa sürüyorlar hatta vermiyorlar.

sana tafsiyem, suistimal etmeyip günü doldumu geri dönmeleri.baska bir zamanda basvurdunmu arastiriyorlar ve o zamanda sorunsuz bir daha veriyorlar..

ileriye dönük bir yatirim yani yinede sen bilirsin.