PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ab-in-den-urlaub bu online reiseebüro dan uzak durun arkadaslar

uludag16
20 Aralık 2015, 22:47
slm arkadaslar
basimdan gecen olayi önce iza edyim ben AIDU kasimda türkiye tatil satin aldim ve bana tatilden 28 gün sonra 50€ geri ödeyeceklerdi.
Ama para felan geri ödemiyorlar 3 kagitcilar 4-5 mail yazdim orali bile olmuyorlar internet girip baktimmki herkez aynisi yapiyorlar
50€ yada 100€ oldu icin millet biktirip para ödememe taktigi yapiyorlar.
sirketin adi unister flüge.de bunlarin o sirketdende uzak durun.

bakin burda geprelte kunden.

http://www.urlaubsguru.de/reisemagazin/problem-100e-ab-in-den-urlaub-gutschein-rueckerstattung-erfahrung-tipps/

sayfanin asasina inin orda kommentare var kac ksi magdur göreceksiniz....

orda bakin kac kisi dolandirmislar

burda

internet bericht

http://www.welt.de/wirtschaft/webwelt/article107707228/Die-Machenschaften-des-Abzock-Imperiums-Unister.html

zirdeli79
20 Aralık 2015, 22:54
Bilgilendirdigin icin Tskler kardes

hOrOz
20 Aralık 2015, 22:55
ben check24 den iki kere rezervasyon yaptim tatilden gelince hemen 50€ yu kontoma göndermislerdi ..

yine Check24 den Stromanbieter degistirdim 120€ yu söz verdikleri gibi gönderdiler

audia6
08 Ocak 2016, 22:20
Bana söz verdikleri parayi ödediler.

uludag16
09 Ocak 2016, 17:09
link verdim bak kac kisiye parayi ödemiyorlar hergün facebook sayfalrina girip mahdur olan kisileri yönlendiriyorum.

fluge.de
buda onlarin sirketi uzak durun baska bir sürü sirket var onlardan alin ama bu 3 kagitcilara paranizi kaptirmayin...

akilsiz
28 Ocak 2016, 16:47
simdiye kadar 3 defa ab in den urlaub dan 100 euromu hep geri aldim.. Türkiye den geri döndüm gün hemen hesap da oluyordu.. simdiye kadar hic sorun yasamadim

hknbln
28 Ocak 2016, 21:01
ben check24 den iki kere rezervasyon yaptim tatilden gelince hemen 50€ yu kontoma göndermislerdi ..

yine Check24 den Stromanbieter degistirdim 120€ yu söz verdikleri gibi gönderdiler

Bende senelerdir Check24 de üyeyim, seyahat, sigorta,stromanbieter usw. hep oradan yapiyorum cok memnunum.
Her isimle ilgileniyorlar.
Stromanbieter i mi her sene degistiriyorum ve %15-%25 arasi Wilkommensbonus aliyorum.
Check24 de en fazla 15 dakikami aliyor.
Selamlar

Bakirköylü
28 Mart 2016, 16:19
http://www.gruenderszene.de/allgemein/online-mittelstand-deutschland-wagner

talo176
28 Mart 2016, 18:07
3 kere bende ab in den urlaub üzeri izin yapmistim.. bu sene yine ab in den urlaub üzeri rezevasyon yaptim yaz icin.. cok memnunum .. hem ucuz hem 100 rabatt aliyorum her seferine..

uludag16
08 Nisan 2016, 14:18
3 kere bende ab in den urlaub üzeri izin yapmistim.. bu sene yine ab in den urlaub üzeri rezevasyon yaptim yaz icin.. cok memnunum .. hem ucuz hem 100 rabatt aliyorum her seferine..

sen kendini sansli say
benin parayi 3 ay sonra yoladilar.
facebokk sayflarina bakin

https://www.facebook.com/abindenurlaub.de/?ref=ts&fref=ts

kac kisi mahdur bunlardan almayin nerden alirsaniz alin...

ben genelde opododan aliyorum belki 10 kere almisimdir
1 kere bile probleme olmadi
tatil gideceklerede müjde rus ucanin düsüürlmesinden ve
terör olaylari nedinden fiyatlar asagi cekmisler

ben hafatya tatil gidecem

ben aralaikda bilet almistim terör olayindan dolayi
benim otel aralika göre 25% daha ucuz...

barut
15 Haziran 2016, 11:14
Ben bu sirket uzerinden 2015 de hanim ve ben online bilet alip izin yaptik
Biletleri online alirken bir sigorta yapilmis simdi bana 99,00 euro para kesmisler
Telofon actim durumu anlatttim Poreblem yapiyorlar
Bu konuda bilgisi olan arkadaslar varmi

Mfg

hope41
15 Haziran 2016, 11:50
ab-in-den-urlaub u sadece reklamlardan taniyorum, hic ordan rezervasyon yapmadim ama bir kere flüge.de den bir akrabaya ucak bileti almistim, aldigimiz fiyattan daha yüksek fatura yolladilar sonradan, o günden beri eger kesin tanimiyorsam bu tip yerleri artik almiyorum, misal ucak biletlerine swoodo dan bakip karsilastirip direk ucak firmasinin sayfasindan aliyorum bileti sonra, varsin 5-10 EUR cok olsun basimiz agirmasin diye ok78rcp

Ama intette arastir, eminim ayni olay binlerce kisinin basindan gecmistir, belki ordan bir tavsiye yardim filan bulursun, forumlarda anlatiyor millet bu tip olaylari sayfalarca.

Birde su var, sigortayi genelde icine ekliyorlar sayfada rezervasyon yaparken, orayi bilerek öyle yapiyorlar ki gözden kaciran cok olsun diye... o kisimlara dikkat edip hayir sigorta istemiyorum olan yeri secmek lazim.

uludag16
18 Temmuz 2016, 18:49
Ab-in-den-Urlaub-BetreiberFirma Unister meldet Insolvenz an

http://www.focus.de/finanzen/news/ab-in-den-urlaub-betreiber-firma-unister-meldet-insolvenz-an_id_5739943.html?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=facebook-focus-online-finanzen&fbc=facebook-focus-online-finanzen&ts=201607181439

Mineralwasser
25 Temmuz 2016, 13:32
herkesin bedduasi tuttu sirket batti arti sirketin sahibi gecen hafta ucak kazasinda öldü... yeme mazlumun ahini cikar ahest aheste

Mr.Robot
29 Temmuz 2016, 16:20
Hic iyi olmadi, aidu büyüklerden kaybolursa rekabet azalir. Kimin faturayi ödeyecegini düsünün.