PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hastalik prosenti almak iicn nereye basvurmam lazim

akdenizli33
14 Aralık 2015, 12:49
dosrlarim benim belimden rahatsizligim var..artik prosent almak istiyorum.nereye basvurmam lazim.

Prens-66
14 Aralık 2015, 12:55
İkamet ettiğin Eyaletin "Landesversorgungsamt" a başvuru yapman lazım.

Nerede kalıyorsun?

Cihan
14 Aralık 2015, 13:00
Bnece önce VDK üye ol. aylik 5 euro cok yardimci oluyorlar. gecmis olsun

brian_usta
14 Aralık 2015, 13:03
slm,

belindeki rahatsizlik tam olarak ney biliyormusun Bel fitigimi (bandscheibenvorvall)? eger evetse CT yaptirdinmi?

ilk önce dogru te$hisi bulman gerekiyor, sonraki adimlar daha kolay atilir.

akdenizli33
14 Aralık 2015, 13:45
bendeki sorun bel kaymasi olyuor.bunu kendim kemikleri Zaman zman oynatarak yerine getiriyorum.boyle bir sorunum var..birde belimde cok terleme olyuor.usutme oluncada cok agrim olyuor..su ana Kadar Zaman Zaman krank yapiyordum.bir arkadasim soyledi.sen neden prosent basvurus yapmyiorsun dedi..onun icin soruyorum sizlere..hic bir bilgim yok bu konuda

Prens-66
14 Aralık 2015, 15:02
Önce istersen Doktorunla baştan konuş, ben Prozentler için başvuracağım Rapor felan diyerek.

Sonuçta ona soracaklar durum vaziyet nedir diye, o'da ona göre yazar birşeyler artık.

Başvuru yaptığın zaman, zaten senin Doktorun ismi ve Adresini isteyecekler.

brian_usta
14 Aralık 2015, 16:37
@prens hocamin dedigi gibi önce ev doktoruna giderek derdini anlatacaksin.o seni orthopädiye yönlendirir.

en saglam te$hisi o koyacaktir .egerki doktorun evet derse Landesversorgungsamt basvura bilirsin.

ama kemik kaymasinda pek birsey alacagni zannetmiyorum.bende bandscheibenvorfall var ve sadece 20% alabildim.kura gittigim halde.

birde bazen prozentler iyi degildir.egerki yasin gencse,isin saglam degilse pek uygun degildir.cünkü misal isini kaybedersen baska ise girmek istersen prozent var diye almazlar..

bunlari iyi rarstir ondan sonra bas vur derim sana.

kolay gelsin

akdenizli33
14 Aralık 2015, 18:19
aarkadsalar hepnize tesekur ederim..belki fazla alamassam bile basvuru yapacagimirde kura gitmek istesem doktora soylssem kura gitmek istegiimi soylsem prosente etki yaparmi .Brian Usta gerci yazmis 20 prosent aldim diye bence cok az degilmi kuraa gittigi halde nasil olyuor.heonizi iyi aksamlar.

Prens-66
14 Aralık 2015, 18:23
Tehşis koymadan resmi Rapor olmadan ne Kur ne'de Prozent Söz konusu olabilir.

Ben tek Omuzdan 30% aldım mesela.

Insanın her bölgesi ayrı ayrı oranlarda