PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bmw 535d m paket

arabo
06 Aralık 2015, 23:46
Merhaba arkadaslar sizlere sorum olacak ben 535d m paket e60 araba aldim 120 bin kmde 11.2007 model 286 ps ve biturbo, ilkdefa bmw kullanicam nasip olursa sizlere sorayim dedim artilari eksileri nelerdir sikinti yaratirmi bana simdiden tesekürederim herkese.

Musti
06 Aralık 2015, 23:57
hayirli olsun ;)
Facelift lerde fazla sorun yok

SesSizliK
07 Aralık 2015, 19:51
Merhaba arkadaslar sizlere sorum olacak ben 535d m paket e60 araba aldim 120 bin kmde 11.2007 model 286 ps ve biturbo, ilkdefa bmw kullanicam nasip olursa sizlere sorayim dedim artilari eksileri nelerdir sikinti yaratirmi bana simdiden tesekürederim herkese.

200 km hizdan asagi kullanirsan TURBOYU yersin :D

Akbulut
07 Aralık 2015, 21:52
2011 den beri LCI lisini kullaniyorum,4 kerede izine giddim

hatta programda addirddim alir almaz,iyi kullanirsan hiic sorun olmaz,

ama araba yani motor tam isinmadan sert kullanirsan, ozaman basin agriyabilir

isinmadan sert kullanma,ama isininca affetme :-)

S-Karaca
08 Aralık 2015, 02:02
2011 den beri LCI lisini kullaniyorum,4 kerede izine giddim

hatta programda addirddim alir almaz,iyi kullanirsan hiic sorun olmaz,

ama araba yani motor tam isinmadan sert kullanirsan, ozaman basin ağrıyabilir

isinmadan sert kullanma,ama isininca affetme :-)

Usta hangi model bj ? Kaç motor ? Kaç km ? Şimdiye kadar neler yaptın reperatur ?

depream
08 Aralık 2015, 02:26
Hayirli olsun kardes,

Benim arkadasta Turbo gitti. Tahminimce ikisi birden gitti. Arabayi isitip, sogutmak sart. Chip tavsiye etmem, zaten yeterince gücü var. Inspektionlarini zamaninda yaparsan uzun vadeli kullanirsin : )

hope41
09 Aralık 2015, 11:46
Araba isi sans tabi... hayirli olsun güzel temiz arabaya benziyor, özellikle de km si yasina göre cok az. Bende gecen hafta aldim ayni renkten kombi ama, actirdigim gün aküsü bitti :)

Benimki de 2007 de Zulassen olmus ama BJ 2006 olan modelden, 530d, 231 PS, 230 tkm de, henüz tam deneyemedim maalesef, aküyü ismarladim netten onu bekledik araya haftasonu girdi filan... arka camdaki komfortzugang da sorun vardi o yapilacak, dedik yagini da degiselim tamirhanede iken, birde dün tamirci ile konustum diyor ki ön sol Spurstangenkopf degismesi lazim, iki tane de simdi ondan ismarlicaz onlari da degisecegiz... ins sonra sorun cikarmaz bakalim :)

Benimde BMW ler ile tecrübem yok ama kisa mesafe cpk kullanirsan sorun olabilirmis anladigim kadari ile birde arkdaslarin dedigi gibi turbolarinda sorun cikabiliyormus, isinmadan basmamak iyi fikir tabi (: