PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMW E90 Dvd Gesperrt?

Muhammed
03 Aralık 2015, 20:44
Merhaba Herkese,

Bende BMW 320d var 2009 Model. Navi Business var üstünde.

icine CD koymaya calistigim zaman ekranda Navi DVD gesperrt yazisi geliyor, yani ne icindekini disari cikiyor nede yeni bi cd aliyor icine, benim düsüncem icinde orjinal Navi DVD'si var.

Araba önceden Kiralik Araba oldugu icin bu sistemin kilitlendigi bilgisine internetten ulasabildim fakat cözümünü bulamadim.

Basindan böyle bisey gecen veya cözümünü bilen var mi?

Saygilar

talo176
03 Aralık 2015, 20:45
kiralik araba mi idi?
diebstahlschutz icin yapmislardir..
code 4321 (veya 1234 / 0000) ver bakalim.. belki sperrre yi öyle kaldirabilirsin..
eger olmazsa bmw ye git..

Muhammed
03 Aralık 2015, 22:20
Evet kiralikti, bu code nereye veriyorum? Ben cdyi cikartmak isteyince sadece uyari geliyo gesperrt diye bi kod istemiyo orada

S-Karaca
04 Aralık 2015, 01:26
BMW ye git çıkartırlar 5 10€ alırlar

Muhammed
04 Aralık 2015, 10:07
BMW ye git çıkartırlar 5 10€ alırlar

insallah ama o kadar ucuz olacagini tahmin etmiyorum, bmw'ye gidip bi soracagim

ZSworld
04 Aralık 2015, 17:53
arkadasim yoksa senin e90 navi harddiske kayitlimi yoksa sade dvd li mi oynatiyor. sade sorun burada mi baska muzik cd aliyormu yoksa onlari da mi atiyor.
2009/2010 model lerinden sonra harddisk kayitli dvd felan lazim degil.

benim düsüncem icinde orjinal Navi DVD'si var demissin, bi ihtimal harddiskli senin araban onun icin atar belkide.

Muhammed
11 Aralık 2015, 10:34
arkadasim yoksa senin e90 navi harddiske kayitlimi yoksa sade dvd li mi oynatiyor. sade sorun burada mi baska muzik cd aliyormu yoksa onlari da mi atiyor.
2009/2010 model lerinden sonra harddisk kayitli dvd felan lazim degil.

benim düsüncem icinde orjinal Navi DVD'si var demissin, bi ihtimal harddiskli senin araban onun icin atar belkide.

icinde orjinal navi dvd'si var, onu cikaramadigim icin müzik cd'si atamiyorum dolayisiyla. Gerci AUX ve USB var müzik icin fakat ben yinede onuda actirmak istiyorum, bi firsat bulup bmw'ye gidemedim henüz