PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yilbasi tatili icin okuldan izin almak

uyku
30 Kasım 2015, 00:57
Slm arkadaslar kizim icin okuldan 3 gun izin almak istedim turkiyeye gitmek icin .okul idaresi yeterli sebep görmedikleri icin izin vermediler.icinizde böyle bir olay yasadinizmi,ben gerekce olarak ailevi nedenlerden dolayi gitmemiz gerektigini yazmistim, kardesimin evlenecegini yazmadim vermezler diye.

mustafa200222
30 Kasım 2015, 01:10
Slm arkadaslar kizim icin okuldan 3 gun izin almak istedim turkiyeye gitmek icin .okul idaresi yeterli sebep görmedikleri icin izin vermediler.icinizde böyle bir olay yasadinizmi,ben gerekce olarak ailevi nedenlerden dolayi gitmemiz gerektigini yazmistim, kardesimin evlenecegini yazmadim vermezler diye.

Keşke yazsaydin.yazili olarak yeniden ver kardeşim evleniyor.gitmemiz.gerek diye verirler

uyku
05 Aralık 2015, 23:14
Slm tekrar yazdim mektup ve verdi . Fakat bugunde cevap geldi vermiyorlar, acaba schulamta gittsem ,cözüm olurmu ? Yoksa izin almadan gitsem dahami karisir isler.ve ilk kez izin aliyorum.

MiAy
06 Aralık 2015, 00:47
Ustam,
gidip konusmayi denesen daha iyi olur düsüncesindeyim.
Önce izin istemissin verilmeyincede cekip gitmek biraz ters olur.

Kolay gelsin

hOrOz
06 Aralık 2015, 14:46
arkadaslar izninizi dügününüzü eglencenizi niye okul tatiline göre ayarlamiyorsunuz

her sene okul yaz ve kis tatilleri veya öncesi böyle olaylar yasaniyor ...

benimde kendi hatam yüzünden bir keresinde basima geldi

tarihini tam bakmadan bir gün önce ucak biletini yanlis tarihinde almisim bir gün icin izin vermediler

degistirdigim biletleri filan gösterdim kabul etmediler

bende öylesine gittim bile bile gittim geldikten sonra uyari mektubu geldi

Allah tan ceza yoktu

artik Alman makamlar da gina geldi vermiyorlar ...

sucu Alnmalarda degil kendimiz de arayalim

uyku
07 Aralık 2015, 20:18
Cevaplariniz icin tesekkurler artik pes ettim . Her seyde bir hayir vardir, bu da bana ders oldu.